Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 nap alatt a 3200 m, hogy...

20 nap alatt a 3200 m, hogy tudnám 18:39 p-ről 16:00 vagy 15:30 p-re csökkenteni? 95 kg és 32 éves férfi vagyok. Illetve a fekvőtámaszt 30 db-ról 50-60db-ra, a felülést 45 db-ról 65-70 db-ra emelni? Nem sportoltam semmit.

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tovább edzel ígyis úgyis javulni fognak a teljesítményeid... Egyébként nem értem az első mondatot... 3 km-et futsz 20 nap alatt?
2010. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
20 napja van felvinni a teljesítményét
2010. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Hát jó nagy puhány vagy má ne haragudj. Sportolj renceresen oszt akkor felmegy, de nem 20 nap alatt.
2010. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha most 18-19 perc alatt 3200 métert futsz le, nem hiszem hogy 20 nap alatt annyit tudnál javulni hogy 16 perc alatt fusd le, persze kivéve akkor ha nem adtál bele minden amikor 18:39 alatt futottad le, de az a lényeg hogy egyél sok vitamint és ásványi anyagot, tehát többnyire egészséges dolgokat egyél, fogyjál ha sok felesleg van rajtad, fussál sokat és idővel meglesz az eredménye. Írd be a Google-ba hogy fekvőtámasz és ott megtalálsz egy hat hetes programot hogy, hogyan tudsz sokat javulni felülésben és fekvőben. Sok sikert.
2010. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem azt is. 20 napom van javítani a teljesítményen.
2010. márc. 24. 20:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát 20 nap alatt max azt tudod megcsinálni, hogy 2-3 naponta egy brutális durva edzést csinálsz mindabból, amit javítani kell, bemelegítés, csinálsz mindenből annyit amennyit épp meg bírsz csinálni, vagy kicsit alatta, aztán lenyújtasz és a következő napokban jól kipihened magad. A megfelelő pihenés (vagyis az edzések és pihenések optimális eloszlása) az egésznek a kulcsa, pihenés közben fogsz erősödni. És csak akkor eddz újra, hogyha teljesen ki vagy pihenve, semmiképp se már másnap. Aludj legalább 8-10 órákat, meditációs és önlazító gyakorlatok nagyon hasznosak lefekvés előtt, vagy akár napjába többször is. Vitaminok és ásványi anyagok rohadt fontosak (supradyn közel sem elég, mondjuk Scitec Daily One multivitamin az elég bő). Megfelelő folyadékmennyiség, meg egyél mondjuk sok banánt.
2010. márc. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és a megmérettetés előtti napokban ismét pihent ki magad rendesen, nehogy ekkor túledzd magad, és ekkor a legfontosabb a megfelelő vitamin és ásványi anyag bevitel. Meg mondjuk szőlőcukorral is felpumpálhatod magad közvetlenül előtte (persze ésszel).
2010. márc. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20 nap alatt sehogy
2010. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Futás: Min heti 3szor fusd le a kétszer . Lényeg hogy egyenletes tempód legyen nem baj ha nem vagy benne az időben. pihenj egy pár percet aztán megint fusd le. Én ugyanezt csinálom 2000 méterrel és bevált.

Fekvőtámasz: Csinálni kell, trükk nincs rá. Annyit tudsz tenni hogy felosztod. Megcsinálsz egyszerre amennyit tudsz, mondjuk 35 és utána egyszerre még 25öt. Felülésnél ugyanez.

2010. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Szerintem 20 nap alatt nem tudsz ennyit javulni... Azért azt javaslom, adjál bele mindent, ha kicsit fáj is nem gond, semmi bajod nem lesz tőle :)

Futásnál (és felülésnél) vegyél fel egy egyenletes tempót, úgy fuss végig és nagyon figyelj a légzésre.Orron be, szájon ki.Akkor van gond, ha beszorul a levegő, akkor esik szét az ember. Remélem egy kicsit segítettem...

(Amúgy 16/F, 3000 métert 11percen belül futom)

2010. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!