Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kedves fitnesz edzők, sportoló...

Noi333 kérdése:

Kedves fitnesz edzők, sportolók! Hozzátok lenne kérdésem! Néha ti is el szoktatok csábulni egy csokinak vagy esetleg egy mekis kajára?

Figyelt kérdés
Testépítők, illetve fitneszesek válaszaira vagyok kíváncsi illetve sportolókéra! köszönöm szépen! :)

2016. jan. 13. 15:14
 1/2 aikiboxer ***** válasza:

Szerintem kétfajta ember létezik: akinek nem baj, ha néha becsúszik egy kis bűnözés; és az, akinek baj.


Élettanilag, elméletileg, nem gond, ha hetente egyszer-kétszer benyomsz egy mekis sajtburgert vagy egy fél tábla csokit. Gyakorlatilag azonban a második csoportba tartozó emberek elkezdenek "lefelé csúszni", kívánni, bűnözni. Én is ebbe a csoportba tartozom amúgy. És ezért én azt csinálom ezzel, amikor éppen szigorú étrendet tartok, hogy egyáltalán nem bűnözök soha, megpróbálok örömet lelni abban, ami van. (Például egy kis kocka étcsoki kaja után stb.)

2016. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cabelas_xD ***** válasza:
Persze, mindig van ha melóba hoznak egy kis sütit. Abból is csak egy keveset eszem, majd utána iszok vizet hogy elverje a süti ízét. Otthon nem szoktam enni, mert nem tartok otthon ilyeneket. Mekis kajákat meg nem kívánom.
2016. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!