Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hajlékonysági gyakorlatok?...

Hajlékonysági gyakorlatok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy minden álmom, hogy hajlékony legyek, de valahogy sose jön össze. Rengetegszer próbáltam de fél év után sem éreztem nagy változást :( igazi célom a spárga és a kézen átfordulás. A kézen átfordulással nagyon nincs baj, mert megvan hozzá a bátorságom szóval simán neki merek futni. De a híd az valami borzalmas: a csípőm nem elég hajlékony ezért a "hidam" eléggé "lapos" vagy nem tudom hogy mondjam...tudnátok jó ötleteket a problémák orvosolására? Linket is szívesen várok 😁 előre is köszönöm

13\L



2016. jan. 14. 20:58
 1/2 anonim válasza:
Először is mindig csinálj pillangót és hajolgass le. Az jó ha már le tudot rakni a hasad. Terpeszben is hajolgass mindkét lábadra és középre. Összezárt lábbal is hajolgass előre sokat, érjen le a hasad. Amelyik spárgád a jobban megy le, azt próbálgasd és feszegesd a határaidat. Napi 1 órát kellene nyújtanod ahhoz hogy minél hamarabb lemenjen a spárgád. Általában kamasz korban szoktak összeszűkülni az emberek jobban. Hány éves vagy? Ha már lemegy az egyik arra is kell nyújtani hogy megmaradjon a spárgád. Ne forduljon ki a hátcsó spárgád, azaz a hátcsó térded lefelé legyen és hogyha spárgában a hátcsó lábadat (sípcsontnál) felhúzod vízszintes legyen és akk nincs kifordulva a csípőd
2016. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rengeteg nyújtó gyakorlatot találsz az interneten, de azt ne feledd hogy nyújtás közben mindig mély levegőt vegyél. A hidhoz pedig idő kell. Szeptemberben borzalmas volt a hidam. De naponta 30 mp voltam hídban. Így sikerült ma már a jo hajlékony híd.:)
2018. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!