Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan mozgásfajtát ami...

Tudtok olyan mozgásfajtát ami nem izzaszt meg?

Figyelt kérdés
Szó szerint értem, amitől nem izzad az ember, vagy minél kevesebbet. De azért jó lenne ha valamennyire formában tudna tartani.

#mozgás #sport #erőnlét #izzadság mentes
2016. jan. 19. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj úszni. Formában tart, kíméli a gerincet, és mivel a hűvösebb vízben vagy, elvileg nem izzadsz, mert a víz alapból hűt.
2016. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam, az se jó. Attól is kiütéses leszek..pedig szeretek úszni:(
2016. jan. 19. 20:55
 3/15 Cortez70 ***** válasza:
Annak az edzésintenzitásnak nem sok értelme lenne. Aki normálisan edz, az izzad. Ennyi. Menj úszni, ott nem érzed. ;)
2016. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De érzem, mert csalánkiütéses leszek tőle. Vörös, felduzzadt és viszkető kiütések az egész testemen. Tudom hogy az izzadás a része az edzésnek, de nem akarok kiütéses lenni folyton szóval próbálok keresni egy alternatívát ami nem izzaszt de azért a gyaloglásnál kicsit többet használ.
2016. jan. 19. 21:12
 5/15 Cortez70 ***** válasza:
Nincs olyan. Szerintem nem mindegy a ruha sem.
2016. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor első körben irány a doki! Ugyanis az nem egészséges, ha olyan anyagot választasz ki, amire te magad is allergiás vagy! Én mindenképp kivizsgáltatnám.
2016. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ki van vizsgáltatva, hisztamin intolerancia a neve, nem tudok ellene semmit tenni:/
2016. jan. 19. 21:32
 8/15 anonim ***** válasza:
És ha antihisztamint szedsz, az sem segít?
2016. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kicsit utánaolvastam. Azt írják, ha nem öröklött, hanem szerzett, akkor ne kell keresni a kiváltó okot, és annak megszüntetésével az intolerancia is megszűnik.

Illetve javasolnak rá spec diétát, illetve ahogy a nevéből egyértelmű volt, antihisztamint.

Én mindenképp ezekkel kezdeném, addig max aerob sportok, utána meg hajrá!

2016. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
* akkor meg kell keresni a kiváltó okot
2016. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!