Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan mozgásfajtát ami...

Tudtok olyan mozgásfajtát ami nem izzaszt meg?

Figyelt kérdés
Szó szerint értem, amitől nem izzad az ember, vagy minél kevesebbet. De azért jó lenne ha valamennyire formában tudna tartani.

#mozgás #sport #erőnlét #izzadság mentes
2016. jan. 19. 20:48
1 2
 11/15 *Glissade* ***** válasza:

Pilates! Soha nem izzadtam meg tőle mégis érzem az izmaimat.


Egyébként, a kiváltó okot kell megkeresni, mert bizony: beteg vagy!

2016. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kiváltó ok: enzimhiány

Szedek antihisztamint és diétázok is, ettől függetlenül kijön még ha valamivel enyhébben is. Azt mondta az orvos, hogy idővel elmúlhat aztán visszajöhet máskor, nem lehet tudni igazából és nem is nagyon lehet kezdeni vele semmit. De köszönöm a segítséget, kipróbálom azokat amiket írtatok:)

2016. jan. 20. 15:01
 13/15 anonim ***** válasza:
nyújtsál valamennyit, attól kevésbé lehet megizzadni, és az is erősít. viszont nyújtás előtt is muszáj kicsit bemelegíteni.
2016. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
még eszembe jutott valami. az izzadás a test természetes méregtelenítő folyamata. valószínűleg a gyógyulásodat is elősegítené.
2016. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nyújtani szoktam, én is erre jutottam végül. Viszont itt engem egy olyan dolog irritál ami másokat általában nem, szóval nem méreganyagról van szó, tehát nem hiszem hogy segítene, ebből nem lehet kigyógyulni, csak az enzimet pótolni:) Köszönöm a választ:)
2016. febr. 20. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!