Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha annyira rossz...

Mit tegyek, ha annyira rossz vagyok tesiből, hogy csúfolnak?

Figyelt kérdés
Sosem voltam jó sportoló.Az iskolai tornaóráktól pedig egyenesen rettegek,az órát megelőző egy nap már rosszul alszok,annyira félek,hogy nem fog menni.Például a röplabdába még indítani se tudok,olyan bénán dobom el a labdát.A kosárlabda szintén nem megy,cigánykerekezni hátrabukfencezni meg végképp.Nem tudom,mit csináljak, mert minden más tantárgyból ötös vagy négyes vagyok,a tesi egyszerűen soha nem megy,és a tanár is lealáz mindenki előtt.Nem tudom, mit csináljak...

2016. febr. 1. 21:31
 1/3 anonim válasza:

Ne parázz annyira rá, ha bebeszéled magadnak hogy úgysem fog sikerülni, akkor tényleg nem is fog. Én is béna vagyok tesiből, régebben én is ennyire féltem, de aztán rájöttem hogy ezzel csak magamnak ártok. Próbálj a feladatokhoz másképp állni, és könnyebb lesz.

Remélem segítettem.

2016. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aikiboxer ***** válasza:
Kezdj el valami iskolán kívüli sportot, lehetőleg küzdősportot és fél év múlva magasról fogsz tenni arra hogy a tanár mivel gúnyolódik.
2016. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. febr. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!