Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy szentségtörés, ha nem...

Nagy szentségtörés, ha nem edzek ma, mert fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

Általában 45-60 percet edzek mindennap. 15-20 perc kardióval kezdek, 15-20 perc egyéb intenzív torna jön fő , 5 perc hasizom és 10-15 jógával vagy nyújtással, gerinctornával fejezem be.


Ezt már november óta csinálom és egy nap sem maradt ki, viszont nem sikerült magam kialudni.


Ha nem jön össze minimum 45 perc, hanem csak mondjuk 20 időhiány miatt, akkor is rohadt nagy bűntudatom van...


2016. febr. 3. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene minden nap edzened, mikor regenerálódnak akkor az izmok?
2016. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szabi.L ***** válasza:

Miket szoktál csinálni edzés közben? Kardiózástól nem lesz túledzettséged, de az intenzív torna érdekelne, hogy mit takar.


Azért 1-2 nap pihenő amúgy sem ártana.

2016. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:S Akkor is bűntudatom van.

Ma például egész nap nem csináltam semmit, az órám szerint összesen 6 kilométert gyalogoltam.

2016. febr. 3. 19:17
 4/10 Cortez70 ***** válasza:
Heti 4 nap edzés is elég. Honnan vetted, hogy edzeni kell minden nap?
2016. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Saját testsúllyal vagy kézi súlyzókkal végzek gyakorlatokat és mindig más izomcsoportot mozgatok át (rotáció). Ez nem azt jelenti, hogy nem szoktam pihentetni magamat, heti egyszer-kétszer kihagyom ezt a szakaszt és több kardiót meg több jógát csinálok.


Nem nagyon vágyom nagyobb izomtömeg elérésére, elég az, ami van nekem, csak szeretném megőrizni a formámat meg a deltámat, illetve mivel sajna van 3 :S:S:S porckorongsérvem, eléggé óvatosnak kell lennem magammal. A Youtube-on szakképzett edzők videói alapján csinálom az edzések javát.


De egyébként ha nem mozgok, nemcsak a bűntudat gyötör, hanem a depresszió is. Kövér gyerek voltam és elég nagy munkával jutottam el a zsíros hájpacni státuszból az "atletikus" külsőig.

2016. febr. 3. 19:24
 6/10 Cortez70 ***** válasza:
73%
Hidd el többre mész ha nem minden nap edzel. Az idegrendszernek is kell pihenni, nem csak az izmoknak.
2016. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Cortez70: régen jártam személyi edzőhöz és ő mondta, hogy egy kevés kardiót, meg valamennyi kímélő gerinctornát vagy jógát lehet végezni. Sőt például stresszoldó jógát minden egyes nap végezhetsz. Az én vázamnak például rohadt jót tesz, ha mindig kicsit kimozgatom, átmozgatom, így le tudok hajolni.


Szerintem, ha nem tudnék 1 hétig mozogni valami miatt, akkor ki se bírnék kelni az ágyból a fájdalomtól meg a "berozsdásodástól".

2016. febr. 3. 19:27
 8/10 anonim válasza:
Hogy élhetnek így emberek?
2016. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cortez70 ***** válasza:
84%
Te dolgod, csak pont írtad a kérdésben, hogy fáradt vagy. Tehát kellene mégis csak pihenni. De mondom, nekünk mindegy, csak jó tanács volt amit írtunk.
2016. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 aikiboxer ***** válasza:
Érdemes lenne Cortezre odafigyelni, mert ért hozzá.
2016. febr. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!