Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell edzéstervet...

Hogyan kell edzéstervet összeállítani?

Figyelt kérdés
Ez egy komoly kérdés, mivel fogalmam sincs. Több oldalt, blogot végignéztem, de mindegyik mást ír, videókkal is próbálkoztam. Nehéz helyzetben vagyok, mert sosem sportoltam, mozogtam. Még tesi óra alól is fel voltam mindig is mentve. A testsúlyom az ideális tartományban van, azonban a testzsírszázalékom magas. Csinosabb és izmosabb szeretnék lenni, de nem tudom, hogy milyen edzések lennének az ideálisak számomra. Az a gond, hogy a legtöbb mintaedzésterv számomra túl nehéz, ha az első napot meg is tudom csinálni, a másodiknál vagy a harmadiknál elakadok és hiába ismétlem meg azt a napot, nem megy, amitől dühbe jövök és feladom. Tudna valaki valami tippet adni?
2016. febr. 14. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha csinos is szeretnél lenni, gondolom nő vagy.

A mintaedzéstervek csak minták, neked kell összeválogatni több edzéstervből, amit végezni tudsz.

Terembe járnál vagy otthon edzenél? Nekem az jött le, hogy otthon. Én ezzel kezdtem anno:

[link]

Ez heti 3 nap, tehát nem kell minden nap edzeni, hogy regenerálódjanak az izmok. Az ismétlésszámokat sem kell feltétlen betartani, hanem eleinte, amennyi megy. Aztán a következő edzésen próbáld növelni.

2016. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!