Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne viszonylag sok...

Hogyan lehetne viszonylag sok izomtömeget növelni, pár hónap alatt (2-3)?

Figyelt kérdés
Evéssel kapcsolatos dolgokat várnék válaszban, de olyat hogy fehérje vagy tömegnövelő porok nem akarok szedni. Edzéstervem van azzal nincs gond.
2010. márc. 30. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt sehogy, jobb ha ezt az ötletet el is felejted.
2010. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor több idő :D igazából nyárra kéne amerikai focihoz mire kezdődik a bajnokság
2010. márc. 30. 22:24
 3/10 anonim válasza:
3 honap alatt tudsz izomtömeget növelni job ha tölem tod! Annyi h sok fehérje dús ételeket kell enni edzés elött és edzés után jah és sok szénhidrát tartalmu kaját h birjad a edzést;) Am a test az elsö 2-3 honapban fejlödika leggyorsabban szal ennyi idö alatt meg fog rajtad látszodni h gyursz jah persze csak akro h kitartoan csinálod heti 5-6 alkalommal...
2010. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
zabálni + jól edzeni + sokat pihenni
2010. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megnézném 3 hónap altt azt a "sok" izmot,mellesleg első hónapokba csak hidratálódnak az izmok magyarul vizet vesznek fel azért fejlődsz elsó hónapokba a legtöbbet
2010. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kondizok pár hónapja de nem oylan komolyan, januárban elkezdtem amerikai focizni és most 2 hete heti 3 edzéssel kondizom a kitartással nem lesz gond szerintem mert 1. muszáj 2. kell a focihoz amit nagyon szeretnék :)
2010. márc. 31. 20:49
 7/10 A kérdező kommentje:
jah, azért írtam igazából a kérdést hogy valami olyan "olcsóbb" értrendet tud-e valaki javasolni mert nincs napi 2-3ezer Forintom csak erre :/ és a porokat nagyon nem akarom (gondolok itt a tömegnövelőre és a fehérjére)
2010. márc. 31. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kell zabálni, az hülyeség, saját tapasztalatomból mondom hogyha zabálsz akkor lesz akkora beled mint egy terhes nőnek. Inkább kisebb adagokban egyél, napi 5-6-szor és törekedj a minél egészségesebb kajákra(fehérje, szénhidrát,vitaminok, stb.)

Amúgy úgy lehet a leggyorsabban fejlődni ha 2 edzés között van pihenőnap, ezért én a heti 3 edzést ajánlom.

2010. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akarsz rá költeni, ne akarsz fehérjét venni, nem akarsz tömegnövelőt venni... Akkor mégis mit vársz, mitől tudnál izmosodni, főleg 2-3 hónap alatt? A levegőből nem lesz izom. Egyszerűen nem is értem a gondolat menetedet. Ha lenne ilyen módszer ami neked kell, akkor a világon mindenki ki lenne gyúrva. Igenis pénzt kell rá szánni, igenis rendesen kell kajálni, igenis kell a plusz fehérje vagy tömegnövelő. Amúgy nem értem mi bajod velük, mind a kettő egyszerű hétköznapi tápanyagokból van, csak egyszerűen koncentrálva tartalmazzák azt amire szüksége van a szervezetnek az izom építéshez. Ezek nem szteroidok vagy más doppingszerek, ha erre gondolsz.
2010. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
13:02-nek igaza van,ajánlom neked az attack nevű kreatint edzés elöttre,utánna pedig a jumbo nevű tömegnövelőt,ezek nemdrága kiegészítők de a hatás garanált,1hónap után látható különbség :)
2010. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!