Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy kis problémám! 14...

Van egy kis problémám! 14 éves fiú vagyok és 75 kiló és 172 centi. Az a baj hogy csak a hasamra hízok így cikiznek az alkatom miatt. Hogyan fogyjak le egy 10kilót? Heti minimum 3szor sportolok és eléggé izmos vagyok de emelett úszógumijaim vannak .

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 17:45
 1/10 Dogmatix91 ***** válasza:
55%
cukrot, cukros üdítőket (meg úgy általában az üdítőket) el kell felejteni. Kenyeret, zsemlét, kiflit szintén! Teljes kiőrlésűt lehet enni, de azt is mértékkel. Ha mozogsz eleget akkor innentől csak a kaján múlik minden! Nem mondom, hogy diétázz, mert ahhoz fiatal vagy, de kicsit próbálj meg egészségesebb kajákat enni.
2012. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezen kívül pedig nyugodj meg mert fogsz még nőni is..
2012. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy alig eszem meg a zöldésgeket ? Mit tudnék ahelyett ennI?
2012. dec. 18. 19:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Sovány húsokat, sovány tejtermékeket. Próbáld megszeretni a zöldségeket, mert egyébként nagyon hasznos táplálékok. Alacsony a kalóriatartalmuk, de sok bennük a rost, jól lehet velük lakni. Millió féleképpen el lehet készíteni őket, biztos van olyan recept ami ízlene.
2012. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dogmatix91 ***** válasza:
Zöldség helyett nem nagyon lehet mást enni :) Szépen kezd el enni, lassan de biztosan! Az ízlésed is alakulni fog még. Én 14évesen nem ettem meg a tökfőzeléket, a káposztát, meg elég sok mindent még nem :D Ma meg már mindent megeszek. A gombát meg a paradicsomot kevésbé kedvelem, de nem piszkálom ki a tányér szélére. Tehát egyél csak zöldséget :D Biztos van amit szeretsz :)
2012. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Kezdj el koplalni. 1 nap után imádni fogod a zöldségeket, ha más kaja nincs.


A legelapabb kajád a zöldség, nincs olyan hogy nem szereted. Persze a cukros sz.arokat, kenyérkét azt szeretnéd, hmm?


Amúgy élhetsz csak zsíron és húson is, ha bírjátok pénzzel. Ha húst eszel, akkor is fogyni fogsz. DE NE TÖMD KI MAGAD KENYÉRREL.

2012. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hypno ***** válasza:
100%

14 évesen eszedbe ne jusson koplalni.

Egyfelől növésben vagy, másfelől ha éhezel, az agyad sem fog úgy működni ahogyan szeretnéd.

2012. dec. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

De egy életre megtanulja értékelni az ételt, és élete hátralevő részében meg fogja enni az ember természetes táplálékait?


Istenem, 1 napról van szó, ennyit alkalmanként akkor is kihagy ha egész nap a barátaival játszik..

2012. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hypno ***** válasza:
100%
Egy 14 éves növésben, fejlődésben lévő gyereknek normális ember nem tanácsoja, hogy koplaljon.
2012. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

Dehogynem, én simán. 1 nap 'koplalással' ha megtanulja hogy egye meg a zöldséget, egy életre jól fog járni.


Káros hatása nem lenne, de egy életre szóló nevelő hatása igen. ÉS NE MONDJ ELLENT KÉRLEK :)

2012. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!