Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés fejfájás ellen bevált...

Edzés fejfájás ellen bevált már valami?

Figyelt kérdés
40-50 perc intenzív edzés után (legyen az futás avgy súlyzós edzés) rendszerint 1-2 órával akár egy napig is tartó migrénes fejfájásom van. Hiába iszom edzés közben vizet vagy izotópos italt ugyanúgy előjön. Valakinek van itt ilyen problémája és mi segít?
2016. márc. 5. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van. Én már nem is futok ez miatt, egyszerűen nem tudom megtenni, hogy beteg vagyok csak azért mert futni voltam :(

Kevésbbé megterhelő edzéseket bírok, de az erőnlétem ma már a migrén miatt kb. 0..

Voltam orvosnál, szerinte a nyakizmaim begyulladnak és azok kisúgároznak a tarkomig és ettől van migrénem. Voltam fizioterápián, ott megmutatták, hogy milyen nyújtó gyakorlatokat kell csinálni edzés után, illetve az orvos írt fel izomgyulladásra gyógyszert. (Nem egy jó gyógyszer, mert álmosít, így ha beszedem reggel nem bírok felkellni)..

2016. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csináltassatok nyaki röntgent, a csigolyák nincsenek a helyükön, vagy meszesek. Nekem erős szédülés, fülzúgásom volt volt (ugyanez másnál migrént okoz). Rendszeresen járok csontkovácshoz, helyrerántja a csigolyákat és azóta nincs semmi bajom. Ezen felül ajánlották, hogy szedjek magnéziumot.
2016. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!