Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolni szeretnék, de...

Sportolni szeretnék, de gyenge vagyok, mivel kezdjem?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék erősödni, ugyanis később szeretnék eljárni boxolni, ahhoz pedig kéne egy kis erő is. Nem akarok tök izmos lenne, mert az fúj, de szeretnék erős lenni. 14 éves lány vagyok, itthon tudok "edzeni" valamint futni tudok eljárni esetleg, más nem nagyon. Ja és szeretnék kicsit hajlékonyabb is lenni. Javaslatok, esetleg konkrét edzésterv? Valamint, kajára mennyire figyeljek?

2016. márc. 14. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

És hogy szeretnél erős lenni izom nélkül? :)

Hidd el, ami neked fúj, azt szerek nélkül akkor sem tudnád elérni, ha akarnád. ;)

Ha teljesen nulláról indulsz, és gyenge is vagy, akkor először az állóképességedet kell növelned.

2016. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az állóképesség megvan:)
2016. márc. 14. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Jarj terembe kis sullyal aztan egyszer csak megerosodsz a futas kelleni fog ha tenyleg akarsz bokszolni a kajara meg hat elege figyelj az az alapja az egesznek hajlekonysagra joga edzes utan nyujtas meg kozbe ja meg fontos az alvas is nagyon ugy hogy megyek is
2016. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de ne tudok terembe jarni ... :c

Köszi:) Jóéjt neked!

2016. márc. 14. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!