Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Január 12-én műtötték a...

Január 12-én műtötték a vállam, de már rég óta tervezem, hogy elkezdek sportolni. Ma beszéltem egy kondis emberrel azt mondta, hogy még semmi féle képp ne kezdjem el. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Szeretnék valahogy kinézni. Egy kicsit értelmesebb, szálkásabb legyek. Én leginkább TRX-en gondolkoztam. Valamit még ajánlotok, hogy mit csináljak mellé meg stb... Értelmes válaszokat megköszönöm, a negatívokat hanyagoljátok!

2015. márc. 3. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy hónapja sincs, hogy műtötték a válladat, inkább épülj fel rendesen. Szerintem egyenlőre semmi ilyesmit ne kezdj el, a trx se tesz jót neki. Én a helyedben addig bicikliznék, futnék, vagy ilyesmi. Majd ha a doki a kontrollon azt mondja, hogy mehet, akkor lassan, fokozatosan nekiállhatsz.
2015. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyógytornász. Nagyon fontos, hogy úgy kezd el terhelni, hogy ne legyen baj belőle. Műtött vállal kezdetben a gyógytorna alapgyakorlatai is elég kemények tudnak lenni.
2015. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hozzáfűzöm, hogy az első gyógytorna alkalmával az orvos olyat nézett, hogy mennyire jól van már a vállam. Amúgy a porcba tettek egy titán darabot amivel rögzítették a vállcsontomat, mert mindig kiugrott. Azt mondták ez csak egy kis, rutin műtét volt. Atroszkópiásan csinálták. Szóval nem kell egetrengető műtétre gondolni.
2015. márc. 4. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!