Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A husisabb sztároknál, mint...

A husisabb sztároknál, mint pl kim kardashian, hogy nem lóg rajtuk a bőr, hogy marad nekik feszes?

Figyelt kérdés
látszik, hogy van rajtuk "felesleg" tehát hogy nem csont és bőr, de akkor ez most izom? Merthogy a bőrük meg teljesen feszes. vagy ez hogy van? én örülnék ilyen alaknak, de félek, ha még híznék,, akkor a bőröm löttyedtebb lenne, nekik hogy jön össze, hogy olyan mintha sportos alakjuk lenne, de mégse csupa izom, hanem hús? remélem érthetőp a kérdés.
2016. márc. 21. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sebész...
2016. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

[link]

Hát így...nekem Kesha a kedvencem.

2016. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Na és ez? nincs retusálva és mégis sima a bőre, egyenletes az egész

[link]

2016. márc. 21. 13:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Cameron Diazt az3rt szúrnám...
2016. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nincs retusálva? Miért mert tengerparton csinálták a képet... Ahová mellesleg tökéletes sminkkel járnak az emberek... Már nem is lehet retusálva?

Nyugodj meg retusálva van...

2016. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az árnyék nélküli nő...
2016. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Jó, lehet tényleg retusálva van. Akkor nem is lehetséges úgy felszedni néhány kilót, hogy feszes maradjon a bőr? Én nagyon vékony vagyok és szeretnék picit több húst.


Amúgy amiket a második belinkelt, szerintem Jennifer Love Hewitt (remélem jól írom) alakja szerkesztés nélkül is nagyon jó :)

2016. márc. 21. 13:32
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet feszes a bőr ducin is,úgy hívják fiatalság :)
2016. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
felszedni fel lehet pár kilót, és feszes marad, a fogyásnál löttyen meg, és lesz csíkos.
2016. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kerdezo szerinted mi a kulonbseg a hus, zsir es izom kozott. Eloszor ezt tisztazzuk!
2016. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!