Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden nap járok 1 orát...

Ha minden nap járok 1 orát spinningezni akkor fogyni is fogok az mellet hogy nem diétázom de nem is eszek sokat?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 18:02
 1/5 anonim válasza:
80%
Szia! Szerintem fogsz fogyni. Én is így fogytam le. Tornáztam heti 3-4 napot (1-1,5 órát alkalmanként), de különösebb diétát nem tartottam. Igyál sok vizet. A kólát, gyümölcslevet hanyagold, meg persze az édességet is. Egy keveset ehetsz nyugodtan, de ha nem muszáj, inább ne egyél. és nekem nagyon bevált, hogy este 6 után már nem nagyon ettem. Sok sikert! :)
2008. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel többet, illetve nem táplálkozol kalóriadúsabban, mint mielőtt elkezdtél spinningelni, akkor valószínűleg fogsz fogyni, habár az eredmény mérsékeltebb lesz, mintha a táplálkozásodra is odafigyelnél.
2008. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Én spinningeltem fél évig, és inkább csak híztam, abbahagytam és elkezdtem normálisan sportolni, most fogyok.
2008. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen fogyni fogsz, mert ugyanannyi kalóriabevitel mellett többet égetsz el. Ha pár kilót szeretnél fogyni, akkor ez tökéletes megoldás. Ha sokat, akkor mellette étrendet is kell váltanod.
2008. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy ideig fogyni fogsz, aztán a szervezeted hozzászokik a terheléshez, és lelassul, esetleg le is áll a fogyás, sőt talán pár kiló fel is megy, de nyugi, ez csak izom :)


ezért ajánlott inkább kombinálni az edzéseket: spinning, aerobic, kangoo, konditerem, futás stb..

2010. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!