Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Venni akarok itthonra egy...

Venni akarok itthonra egy szobabiciklit, segitenetek kerlek?

Figyelt kérdés
[link] Errol a webhelyrol a Christopeit biciklijeit neztem, a legolcsobb 119 euro. Na most a kerdesem, nokent a combomat es a popsimat szeretnem vele formalni. Nyilvan bivaly vadlikat nem szeretnek..ez a gep jo lesz nekem erre, vagy errol az oldalrol ezekbol a modellekbol melyik? Egyaltalan a hattamplas dragabbak mit dolgoztatnak meg jobban? Annyit hallottam, hogy a hattamplas, melyen ülo modellek a derekat meg hatat tartjak, van mas elonyük is? Köszi

2016. márc. 28. 17:53
 1/3 A kérdező kommentje:
akarom mondani, nem hattamplas, hanem háttámlás :D
2016. márc. 28. 18:00
 2/3 kovpet ***** válasza:

Szobabicajjal nem igazán lehet izmot építeni, nem ad annyi terhelést. Az kardióra való.

Izomépítésre súlyzós vagy saját súlyos edzést végezz, az való arra.

Túl izmos meg nem leszel, főleg nőként, kivéve, ha megeszel egy fél patikányi illegális cuccot. Ez azért nem úgy megy, hogy véletlenül a 10 kilós súly helyett 11 kilóssal edzel és kifelé már nem férsz ki az ajtón, ettől nem kell félned :)

2016. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen ha mar feszesebb lesz a combomon meg a valagamon a bör, akkor mar elegedett vagyok :D
2016. márc. 29. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!