Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 120 kg vagyok és 180 cm,...

120 kg vagyok és 180 cm, szobabiciklit akarok venni, azon naponta hány percet tekerjek? 30 kg-ot szeretnék leadni. és milyen pulzustartományban égeti a szervezetem csak a zsírt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 15:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Légyszives komoly válaszokat irjatok, elhatároztam hogy mostmár muszáj lefogynom!
2011. febr. 3. 15:42
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja és 16 éves fiu vok.
2011. febr. 3. 15:42
 3/15 A kérdező kommentje:

[link]


ezt néztem ki, szerintem ez jó lesz, szerintetek?

2011. febr. 3. 15:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Napi 1,5 óra estefelé.
2011. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
azzal, hogy te ott tekersz napi pár órát, azzal te még nem váltod meg a világot. ide egy komoly, összetett edzésprogram és étrend kell. az sem mindegy hogy pontosan mikor eszel és hogy mit. ne szobabiciklit vegyél hanem iratkozz be egy terembe edzeni. kajából meg vegyél vissza. maga a szobabicikli nem elég!
2011. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

képzeld el hogy a kajábol vissza vettem, délelőtt szénhirdátos kajákat eszem ( nem fehér kenyeret!!) délutén fehérjéket stb...

napi 4x 5x eszem keveset, konditerembe nem merek elmenni, 1x már próbáltam de be sem mertem menni, szoba bicikliröl sokat olvastam már itt és jónak mondják, ja és nem a kérdésemre válaszoltál!!

2011. febr. 3. 16:06
 7/15 anonim válasza:
Az első fél óra csak a raktározott cukrot égeti, utána indul be a zsír égetése. Azt a maximális tempót kell tartani, amit kifulladás nélkül bírsz.
2011. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Gondolom nem sokan mozogtál eddig, ezért fokozatosan növeld az időt, úgy jobban hozzá tudsz szokni a biciklizéshez. Kezd mondjuk 30-40 perccel aztán minden nap egy 5 perccel növeld az időt.

Emellett ugye a napi 6× étkezés ajánlott, de mindegy mikor, a lényeg hogy sokszor keveset! ehetsz óránként is, mindig pár falatot. Reggel szénhidrát délután fehérje ahogy írtad. Lefekvés előtt 2-3 órával pedig ne igen egyél, max almát, teát (ízesítetlen, vagy mézzel).

Kerüld a cukros, zsíros ételeket, egyél sok gyümölcsöt, igyál sok folyadékot (vizet, teát, ne szénsavas, agyoncukrozott italokat), sovány húsokat, rizzsel, vagy tojásos illetve párolt zöldséges rizst.

Hirtelen ennyi jutott eszembe remélem segíthettem.

És sok sikert! :) Ha betartasz mindent, nyárra szép kis súly mehet le!:)

2011. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utolsó válaszadó! És persze a többieknek is, akik normális válaszokat irtak, de még jöhetnek a válaszok!:)
2011. febr. 3. 16:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem sz.biciklim van.

Napi 33-40 percet tekerek rajta, gyorsan, de kis ellenállással.

Az első hónapban izmosodtam/formálódtam, aztán 2 hónap alatt lement 8 kg.

Én 119-ről indultam.

2011. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!