Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyton eszek, nincs sulyprobl...

Folyton eszek, nincs sulyproblemam de mit tegyek ez ellen nem akarok elhizni?

Figyelt kérdés
Ma is mar egy fank, 1 szelet kenyer, egy kinder pengiu egy turorudi, 3dl kola, 2 ferrero rocjer es egy nagy tal tokfozelek egy porkolt alaocombbal bennem van es meg mindig ehes vagyok. Vagy keves amit eszek? Csak en latom soknak?
2016. febr. 10. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyet tudsz tenni, ragtapasszal leragasztod a szádat.
2016. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet amikor éhesnek érzed magad.
2016. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tápláló, rostban gazdag ételeket egyél, fogyassz több folyadékot ( zöldtea, ásványvíz, ne cukros üditőket).
2016. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cukros vackok nem arról híresek, hogy laktatnának.
2016. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem tűnik olyan rengetegnek, bár nem tudok rólad s az ételeid konkrét mennyiségéről sokat, illetve azt sem tudhatom, hogy mikor szoktál enni, én pl. ebédre tolom be szinte az egész kalóriamennyiségemet, nekem csak így megy.

Azért nem kevés, de a cukros vackok nem valami laktatóak az átlagos ember számára... De az is igencsak emberfüggő, hogy ki mivel lakik jól. S a napjaink sem egyformák, néha én is irreálisan éhes vagyok, de másnap helyreáll a rend.


Nem is csak a súlyod... Az egészségednek nem jó, ha így eszel.

2016. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek az ételek csak még nagyobb éhséget,nassolási vágyat korbácsolnak. Ezért eszel ennyit.

Ha átállnál egy kiegyensúlyozottabb étrendre,sok zöldséggel,rosttal,tojással,hússal ,meglepődnél ,mennyire jól laknál .És jobban is éreznéd magad.

Hosszú távon egyébként megbetegít ez amit most csinálsz,és majd hízni is fogsz,gondolom fiatal vagy,de nem maradsz az örökké,és majd később a tested megsínyli ezt.

A mai menüdból ,pl csak a pörkölt alsócombbal volt említésre méltó étel.

2016. febr. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!