Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kiegészítőket érdemes...

Milyen kiegészítőket érdemes venni?

Figyelt kérdés

Három hete kezdtem edzeni, tehát még kezdő vagyok a témában nagyon. Heti 3x edzek, zsírégetésre, alakformálásra járok, mellette elkezdtem Konditerembe járni. Nos, olvastam hogy szükséges fehérje, vitaminok, karnitin... De nem tudom, hogy mit lenne érdemes beszerezni. Célom a formásodás, feszesebb test, nem akarok kigyúrt nő lenni.:) mit ajánlatok, mit érdemes vennem, a biotech USA termékei szimpatikusak. próbálok figyelni a rendes normalis étkezésre, az édességeket már elhagytam. De tény, hogy nem tudok minden nap úgy étkezni, ahogy kellene, pl. fehérjéből amennyit kellene. Válaszotok előre köszönöm!

20/l



2016. márc. 29. 16:37
 1/2 anonim válasza:
Az L-carnitint biztos ajánlanám, viszont testsúly kontrollból én még a thermo drinet használom, ami segít a zsír égetésben és leginkább szintén karnitint + zöld tea kivonatot és koffeint tartalmaz
2016. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a segítséget. Akkor beszerzek :)
2016. ápr. 10. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!