Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek egyszer sikerülhet?

Szerintetek egyszer sikerülhet?

Figyelt kérdés

Szeretek, imádok táncolni, csak nem tudok. Ritmusérzékem 0, hangom se jó, nem tudom az alap lépéseket, de szívesen ugrálok össze-vissza. :) Csak sajnos erre nincs nagyon alkalmam, mert itthon nem merek a családtagjaim előtt, nem vagyok velük olyan szoros kapcsolatban, inkább olyan egyedülálló fajta vagyok. :) Szégyenlős is. Szeretnék megtanulni hip-hop táncolni. Van itt olyan akinek a 0-ról sikerült elérni valamit, akár versenyszerűen? Érdemes lenne tánc tanfolyamra járnom? Picit olyan amikor táncolok mintha egy darab fa lennék. Nem érzem azt, hogy lenne ebbe jártasságom. Lehet picit fiatal vagyok, de ez a téma nagyon érdekel. :)

12/L



2016. ápr. 9. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Tánciskolába érdemes elmenni kipróbálnod magad. Ha valamiben nem vagy jó, de szereted, attól még megtarthatod hobbinak és élhetsz érte. Én pl szeretek biciklizni, úszni, de egyikből sem vagyok olyan jó, hogy fizetett sportoló lehessek. Kezdj el menni abba az irányba, ami érdekel és lehet hogy olyan lehetőségek nyílnak meg, amire nem is számítasz!
2016. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást:) megpróbálom:)
2016. ápr. 10. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.az elején nehéz lesz,de annak is nehéz akinek van érzéke hozzá.

De fiatal vagy és nem szabad feladni.minden kezdet nehéz,de menni fog.ne mással foglalkozz,hogy ki mit mondd! Tegyél még mindent ami tőled telik.! Hajrá.!! :)

2016. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!!;)) tuti hogy kirpóbálom:))
2016. ápr. 17. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!