Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kilót szeretnék fogyni, a...

LiNorina kérdése:

20 kilót szeretnék fogyni, a kitűzött célom alapján nagyjából egy év alatt. Tudnátok segíteni, hogy mit hogy egyek? Konditerembe fogok járni Spinning edzésre heti egyszer, vagy kétszer, emellett naponta fogok tornázni és futni. Így sikerülhet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, sikerülhet! Ha ezeket betartod amiket leírtál, akkor nagyon szépen le fogsz fogyni. Végre valaki, aki ad időt magának a fogyásra!!!! Inkább az írom, hogy mit ne egyél. Kerüld el valamennyire a szénhidrátot!!!
2013. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) szeptembertől fogom kezdeni, addig pedig ,,ráhangolódok" kicsit a mozgás részre, nem akarok csak úgy hirtelen belevágni.
2013. aug. 14. 16:04
 3/10 anonim válasza:
Napi 2 zsemle, kenyér egyáltalán nem, vagy korpás vagy magvas kenyér, de abból is csak 2 szelet, ha lehet szárnyasok vagy hal, köretnek csak zöldségfélék. Fagyi, jégkrém, sütik, tészta félék, krumpli, disznó hús, édességek, TÖRÖLVE az étrendedből. Ha elkezdesz edzeni akkor a folyamatosság a fontos. Szerintem ezeket betartod, és biztos sikered lesz. Ja szeszes italt sem szabad. Gyümölcsöt meg csak olyat aminek kevés a cukor tartalma.
2013. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És például az jó ötlet, hogy reggelire csak kevés cukortartalmú gyümölcsöt eszek, ebédre főtt húst zöldségekkel, esetleg halat, vacsira pedig valami sali, vagy joghurt/kefir? És ha elkezdődik a suli, az jó, ha viszek puffasztott rizst, vagy joghurtot? Ezek mellé természetesen jön a mozgás, amit már leírtam. Bocsi, hogy ennyit kérdezek, csak szeretnék eredményesen fogyni.
2013. aug. 14. 16:16
 5/10 anonim válasza:
A kefír igen de a joghurt nem. Az már cukros.
2013. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Különben amit leírtál jól hangzik. Most már csak egy-két dolog kell. Kitartás. Megvalósítás.
2013. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. aug. 14. 19:45
 8/10 anonim válasza:
Ha van kedved írhatsz nekem később, hogy halatsz a megvalósítással.
2013. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rendben:)
2013. aug. 15. 10:39
 10/10 anonim válasza:
Szerbiában a joghurt nem tartalmaz cukrot. Salátaöntetnek, gabonapehlyhekkel, persze nem cukrozott müzlikkel, szerintem jó fogyókurákra. Természetesen nem gyümölcsös joghurtra gondolok.
2013. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!