Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit lehet ezzel kezdeni még?...

Mit lehet ezzel kezdeni még? (narancsbőr)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van bármi módszer arra, hogy eltüntessem a narancsbőr a fenekemről?

165 cm vagyok, 54 kg, lassan 21 éves lány.

Minden nap elmegyek futni, minimum 2 km-t, ami nem sok, de sajnos többre nem nagyon van időm. Ezen kívül szintén naponta ugrálókötelezek, illetve szoktam nyújtásokat-erősítéseket csinálni, valamint korcsolyázok. A súlyommal nincs is semmi problémám, lehetne még szálkásítani meg ilyesmi, de egyelőre semmi nem vett rá a szigorú étrendre. Ez persze nem azt jelenti, hogy rendezetlenül táplálkozom; rengeteg zöldséget eszem, amikor időm engedi, sütök hozzá húst (főleg csirkemellet, néha marhát és halat). Köreteket nem nagyon szoktam enni, csak kenyeret néha (szendvics, pirítósok a salátába, levesbe), teljes kiőrlésűt. Cukrot nem fogyasztok közvetlenül, ritkán mézzel helyettesítem. Nem iszom szénsavas italokat, egészen pontosan csak vizet szoktam inni (minimum 2,5 l/nap), valamint teát (stresszesebb időszakban egy-két kávé is becsúszik, de próbálom csökkenteni a koffeinbevitelt).

A gond az, hogy sokat kell tanulnom, ezért nem tudom kikerülni a rengeteg ülést, gondolom ez okozza a narancsbőrt a fenekemen. Nem tudom mit változtathatnék, már olvasni is állva (sétálva) szoktam..

Csak elfogadni lehet vagy van bármi tippetek?

Köszönöm a válaszokat!



2016. ápr. 14. 22:42
 1/2 A kérdező kommentje:

tl;dr verzió:

Mit lehet kezdeni narancsbőrrel a fenéken, ha valaki rendesen táplálkozik, mozog, de sokat kell ülnie egy nap?

2016. ápr. 14. 22:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Elvileg, ha rendben van az étkezésed, és a mozgás is elegendőnek tűnik, el kéne tűnnie idővel. Iszol napi 2-3 l folyadékot?

Még meg lehet próbálni a hideg-meleg vizes zuhanyt, esetleg krémeket, ezektől simábbnak tűnik a bőr.

2016. ápr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!