Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés mellett ennyit hízni...

Edzés mellett ennyit hízni normális?

Figyelt kérdés
Évek óta csinálom Rubint Réka videóit vegyesen (comb,felsőtest,popsi,csípő),de úgy rendszeresen december óta csinálom heti 3 alkalommal,viszont azóta híztam kb 3-4 kilót. Most 55 vagyok a 168cm-es magasságomhoz. Lehetséges, hogy december óta ennyit izmosodtam volna? Úgy egyébként nem látszik rajtam,hogy híztam volna és még minden ruhámba ugyanúgy beleférek :D Olyan sok mindent olvastam erről neten, de esetleg vkinek személyes tapasztalat vagy vmi?
2016. máj. 4. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez túl kevés infó ahhoz, hogy meg lehessen mondani.

Pl mi van a táplálkozással? 60% kaja és 40% edzés. Nem elhanyagolható.

2016. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálok odafigyelni arra is, reggeli általában tojást eszek vagy zabpelyhet,ebédre köretnek legtöbbször rizst csirkemellel,sok zöldséget gyümölcsöt is eszek napi szinten,mrg azért változatosan próbálok, de nem eszek többet mint eddig
2016. máj. 4. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Rubint Réka edzése az egy konkrét gyakorlatsor, ugye? Ha igen, az úgy vagy túl sok, vagy túl kevés. Edzettségedtől függ többek között. Egy ilyen edzést nehéz kontrollálni.


Az első válaszoló nagyon erőlteti azt az étrendet, de én speciel úgy fogytam le extrém nagy testtömegről, hogy nem igazán figyeltem a testtömegem (100 kiló fölött voltam bőven). Elhagytam minden édességet, cukrot helyettesítettem nyírfacukorral, stb.. De nagyjából ennyivel ki is fújt nálam az étrend.


Rubint Réka edzése az nem túlzottan kontrollálható. Ezzel szemben viszont, ha teszem azt futsz, az maximálisan kontroll alatt tartható, azzal tudsz igazán jól fogyni például.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: ennyit hízni normális. Mondjuk akkor, ha testépítő vagy, és akkor is jó időbe telik. Rubint Rékától nem valószínű, hogy ennyire meghíztál volna.

2016. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*úgy fogytam le extrém nagy testtömegről, hogy nem igazán figyeltem az étrendem
2016. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
Extrém dagadtból könnyű fogyni pontos étrend nélkül is. Nem mindegy!
2016. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Normális testzsírszázalékig is sikerült lemenni ugyanúgy. Pedig nem erőltettem agyon az étrendet.


Aki annál kíván lejjebb menni (és még az izomtömege is minimális), az meg vessen magára. A normálisnál is lejjebb menni tényleg nehezebb lenne testtömegileg.

2016. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!