Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rúdvásárláskor mire kell...

Rúdvásárláskor mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Forgó rudat szeretnék, és találtam is 40 ezer alatt, de nem tudom, hogy meg merjem-e venni? Ilyen két részből összerakható, fúrás nélküli rúd, nem fog kidőlni a nagyobb lendületű forgásoknál? És az baj, ha több részből áll? Valaki esetleg személyes tapasztalatok? :)

2016. máj. 5. 12:36
 1/6 pörölycápa ***** válasza:

Én is most szeretnék rudat vásárolni. Szerintem inkább adj a minőségre, és vegyél drágábbat, de egy jó minőségű, biztonságosat. Az nem baj hogy több részből áll, sőt, mindegyik több részes lesz, mert egy 2.5 m-es rudat nehéz lenne szállítgatni. Plusz így állítható a mérete. Egy minőségi darabnál meg van oldva, hogy az illesztéseknél ne karcoljon meg.

A tanárom XPole XPERT 45mm-es krómot használ ( [link] én is ilyet tervezek venni, erről sok jót hallottam meg órán is elégedett voltam vele. De pl a Lupit Pole is egy megbízható márka.

Esetleg a tanárod segítégét is kérheted, hogy milyet érdemes venni.

De mindenképp megéri egy jó minőségűbe belefektetni, és nem fukarkodni ezen, sokkal nagyobb baj hogyha kidől.

2016. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D én erre gondoltam, akkor ezt inkább hanyagoljam? [link]
2016. máj. 5. 13:02
 3/6 pörölycápa ***** válasza:

Nem tűnik ez sem gagyinak. Mivel 8 kilóval könnyebb, mint amit én néztem, lehet egy kicsit kevésbé strapabíró, meg az árkülönbség miatt biztos van némi minőségbeli különbség is (pl lehet kevésbé finomak az illesztései), de ugyanazon az elven alapul, mint amit mi használunk órán, és ha jól ki van feszítve akkor nem szabadna eldőlnie.

Ha nem szeretnél többet rászánni, akkor ár-érték arányban nem tűnik ez rossznak, viszont biztos van némi minőségbeli különbség eközött, és egy drágább kategória között.

2016. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam :D olyan drágán nem hiszem, hogy vehetnék, de nekem sem tűnt gagyinak :) köszi a választ :*
2016. máj. 5. 19:43
 5/6 anonim válasza:
Kérdező, ha megveszed végül - beszámolsz légyszi a tapasztalataidról?:)
2016. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
azóta történt valami?
2016. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!