Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal lehet...

Milyen gyakorlatokkal lehet eltüntetni az ún. férfi melleket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
plasztikai műtét, hormonkezelés, a nemváltó műtét befejezése.
2010. ápr. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

fogyás mellett rengeteg mellizmot erősitő gyakorlat


az első válaszoló egy idióta

2010. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hát, a leghatékonyabb otthoni módszer az a fekvőtámasz, mert ezzel edzedd a melleidet! Tudom hogy sokaknak fúj meg minden, de én tanácsolnék egy táplálékiegészitő boltból valamilyen ösztrogén blokkolót, általábban nem nagyon lehet kapni így külön, vannak természetes, gyógynövényhatású tesztoszteron termelést serkentők(hangsúlyozom, tesztoszteron termelést serkentők, semmi hormon és semmi prohormont nem tartalmaznak ezek a szerek), amelyek tartalmaznak ösztrogén blokkolót is! De ha nem vagy pártja az ilyennek akkor is valószínű hogy maga az edzés hatására egy kicsit több tesztoszteron fog termelődni ami magától egy picit visszafogja szívni onnan a zsírt! De ha az abszolút természetes tesztoszteron szintedet maximalizálni szeretnél akkor konditerembe kell menni súlyokkal megedzeni az egész testedet!

Úgy egyébként ha nem lett volna világos, meg úgy amúgy fogalmam nincs mennyire vagy tisztábban a férfi mellek okáért, de ezek ugye a túlzottan magas ösztrogén(női elsődleges nemi hormon) miatt van! Persze nem biztos hogy benned van a hiba, tudni kell hogy rengeteg étel tartalmazz ösztrogént, pl. nagyon sokat a gumicukor de ugye gyakran az állatoknak is adják, kis hazánkban kevésbé szerencsére, de lehet ezzel is találkozni, meg nem kell mondanom hogy nem véletlen hogy a férfi mellek az usában a legyakoribbak ahol ugye a legsűrűbb az hogy az állatokat behormonozzák!

2010. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen mellizom gyakorlatokat tanácsoltak, milyen súlyokkal? én eddig úgy tudtam, hogy csak műtéttel lehet eltávolítani az ilyet.
2011. aug. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Amúgy lehet az oka elhízás is, van, hogy a hormonszint teljesen normális.



Én úgy tudom, hogy felszaporodhat a mirigyállomány, illetve a zsírszövet is, a mirigyes részt csak sebészeti úton tudják eltávolítani. Gondolom, nem tudod eldönteni, hogy mirigyes, vagy kötőszövetes, ezért szerintem keress fel egy endokrinológust, vagy háziorvost, ők majd megmondják (és természetesen a kezelésben is segítenek majd).


Amin te házilag segíteni tudsz, az a felesleges zsírszövet eltüntetése. És teljesen egyetértek az előttem szólókkal, a fekvőtámasz nagyon hasznos! Nézz el a 100fekvotamasz.hu oldalra, ott találsz megfelelő edzéstervet is.


Sok újat nem mondtam, de azért remélem, hogy valamennyit tudtam segíteni :)


17/F

2012. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
És persze fogyás! :) (Nálam az egyetlen, ami bevált az az, hogy naponta max 1000-1500 kcal-t viszek be, lehetőleg kerülöm, ami zsíros, négyóránként eszek, így nem is éhezek, és egy kis sporttal 3 hét alatt eddig -7 kg [: )
2012. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem is ijen van :(

vásároltam eg ydoboz ESTRO BLOCK tablettát, fogyokurázom és minden este sujzos edzést végzek.

nem tudom h 2honap után ürüljek vagy ne. a mellem sokal izmosabb lett és leadtam 4kilot de azt az átkozott zsircsomot nem sikerult eltuntetni. sok sikert neked!

2012. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!