Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a módszerről?

Figyelt kérdés

[link]


17 éves vagyok most kezdtem ujra a gyúrást és sokat olvastam róla. Nem tudom hogy én a nehezen fejlődő kategoriába tartozok-e régen amikor edzettem akkor azt mondták gyorsan fejlődök de nemtudom eldönteni. 1 év alatt 17,5 kilót (50-67,5) fejlődtem fekvenyomásban, gugolásban 40-85re de ott nemnagyon csúcsoztam csak 60tól súlyba ugyanannyi maradtam ,de amikor kezdtem hájasabb voltam. A csontozatom elég vékony. Van gerincferdülésem szoval nemtudom szabad e gugolnom/ felhúznom:S

Átlagosan kajálok, 8 órát alszok , nem dohányzom, hétvégente megiszok 2-4 sört a haverokkal. Táplálékkiegészítőt szeretnék szedni mert fel akarok pakolni magamra +10 kilót.

Tehát a kérdés az hogyha a linkben irt edzésmódszert alkalmazom akkor azzal mennyire fejlődnék + tápkieg (tápkieg mellé nem innék illetve nagyon igyekeznék betartani). Mert ugye ott heti 2 illetve van olyan ahol csak 1 edzésnap van én ugy csinálom h 5 nap pihi és teljes test. Aztmondják kondiba h menjek heti 6 szor meg hogy a heti 3 is csak szintentart de én ugytudom az izom akkor fejlődik ha pihen.


2010. ápr. 9. 19:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jah még annyi hogy 172 cm / 59 kg vagyok és szeretnék egy jó 70 kg lenni ha ugyjönne fel h 5-5 izom-zsírm még azis jó lenne mert 1gramm felesleg sincs rajtam csak csont és bőr illetve az 1év alatt felpakolt izom.
2010. ápr. 9. 19:40
 2/11 A kérdező kommentje:
még vmi faterom aztmondta h tápkieggel sem tudnék hízni mert ilyen a genetikám:S ilyen van?
2010. ápr. 9. 20:14
 3/11 anonim válasza:

hat sok minden jo volna, sportal es rendszeres, egeszseges etkzessel fejlodhetsz,(szerintem tul reszletesen irtad le, komolyan, mig vegig olvastam elfelejtettem az elejet, peddig imadom a sportot...)

itt rengeteg kerdes van ha valaszokat akarsz legy lenyegretoro;)

2010. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
jah es a faterodnak igaza van, de ne add fel izmot felszedhetsz ha zsirt nem is...
2010. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szia! Szerintem ezt az edzés módszert felejsd ell te nem ettől fogsz fejlődni! Alap, hpgy 6 szor menny le terembe! A magaságodhoz testsulyodnak 72 kilónak kell lenie így az elképzelésed reális! Az izmok akkor fejlődnek ha megkapják a megfelelő terhelést tápanyagot és pihenést!!! Mivel tömeget szeretnél növelni nagy sulyokkal kell dolgoznod és legláb 8 sorozatott vagy 10 et csinálj meg fontos , hogy nyujts konnyebben regenerálodsz és izmk hosszab utat tudnak bejárni igy nagyon izmaid lesznek és figyej arra minél hosszab legyen a mozdulat amit végzell! Ahoz, hogy fejlődj rendbe kell lenni kajádnak és edzés tervednek! Probálj meg enni napi 6-7 szer és vigyél be elegendő folyadékot is! A tápokról meg egy multi vitamin egy alap tömegnövelő és aminosav aminot célszerű minden napszakba bevenni reggel délben este!! A rendszeres sörröl szokj le ha komoly célod van csináld komoylan és kitartással!
2010. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Céljaim: erő növelése, igyis ugyis szarul nézek ki nekem mind1 h 30as v 40es karom van inkább erőt szeretnék növelni vele.
2010. ápr. 10. 14:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kifejezetten célod már az izomtömeged növelése, akkor az erő fejlesztésére a testépítő gyakorlatoknál sokkal hatékonyabb metódusok is rendelkezésre állnak, amik tömegnövelés nélkül növelik hihetetlenül nagy mértékben az erőt. Ha tényleg lemondanál az esztétika-centrikus edzésről, akkor javaslom, hogy válts! Most nem kezdem el előre részletezni, de ha érdekel, akkor jelezd, és szívesen megteszem!
2010. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nemtudom most megpróbálom heti 3 ba és ugy hogy A nap és B nap 1 izomcsoportra 2 gyakorlat és mindent megdolgoztatnék
2010. ápr. 11. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Rendben, ezt Rád bízom, ha esetleg idővel érdekelne más is, nyugodtan írj!
2010. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

azért még azt megkérdezném hogy erről mi a véleményed? A nap mell-tricpesz-bicepsz-alkar-has.

B nap Váll-csuklya-hát-láb( ez csak gyengébb a hátam miatt nem guggolhatok)-vádli. hétfő-csütörtök-szombat A-B-A következő hét B-A-B

2010. ápr. 12. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!