Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a módszerről?

Mit gondoltok erről a módszerről?

Figyelt kérdés

evés hasonlóan:

[link]


naponta torna, tánc, vagy futás.


hetente egy nap csak kizárólag gyümölcsnap, illetve mindennap reggel és délután egy-egy bögre natúr zöldtea..


május végéig 6-7 kg? tartósan..úgy hogy nem szedem vissza..


2011. ápr. 18. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én személy szerint ezekben a mintaétrendekben sose bíztam, mert csak időintervallumra szól, nem egész életedre. Általában ha az ilyeneket elkezded, aztán folytatod a régi életviteled, visszajön minden. A gyümölcsnapokat is hanyagold, nem kell ez az önsanyargatás. Ráadásul betegséget is okozhat, mert túl sok savas dolgot veszel magadhoz. Szerintem a fehérje fontosabb egy fogyókúra során, mint a rostok (persze az is kell!!!), nehogy az izmod épüljön le.

A futás, tánc jó, csak figyelj, hogy aerob legyen :) (kisebb intenzitású, hosszú távon)


Én azt tanácsolom, mértékletesebben egyél, csínján a zsírral, cukorral, szénhidráttal, sok-sok fehérjét, rostot egyél, és akkor eléred a célod :) Azt nem mondom, hogy május végére, mert az egészséges, tartós fogyáshoz a heti 0,5-1 kg az egészséges. Ne sürgesd az eredményt. Türelem rózsát terem :)

2011. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah, és a zöldtea az jó ötlet:)
2011. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem azt az étrendet csinálom, csak a szabályokat tartom be, de van hogy hasonló éételt eszem, ami le van írva, de nem követem, csak a szabályt
2011. ápr. 19. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!