Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokan,...

Miért van az, hogy sokan, akik sportolnak, kondiznak, stb. , nem tudnak sem helyesen írni, sem egy épkézláb mondatot megfogalmazni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 23:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
(Természetesen mindenkit felpontoztam.)
2010. ápr. 10. 20:22
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Én meg pont hogy a sportolók közt találkozok a legokosabb, legmegfontoltabb emberekkel. Amikor lemegyek az uszodába szinte mindenkire felnézek a csapatból és mindenkit tisztelhetek.

Viszont amikor bemegyek a Tesco-ba és látom tolakodni a sok elhízott szarkupacot akik életükben nem sportoltak de ugyanúgy leszólnák a kondisokat mint te, akkor hányni tudnék...

2010. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ez azért van ,mert a dagadt ronda gec.iknek nem marad más ,mint az agy fejlesztése,mert a testük fejlesztésére lusták.

számomra a test ,és az agy fejlesztése is egyforma fontos.

de szerintem annak sincs sok esze,aki a sporttal hozza összefüggésbe a helyesírást.

2010. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Aha értem. Hát túl sok eszem tényleg nincs, az tény, sajnos. (Bár szerintem nem ezért. Sokkal súlyosabb dolgokat is tudok rosszul, vagy sehogy.)


Azért azt mondd meg légy szíves, hogy miért gurgulázik hosszan a mennydörgés (a villám hangja), amikor maga a villám csak egy pár milliomodmásodpercig tart? Nem ér google-zni, másokat megkérdezni, stb. A logikus levezetéshez, amit a kérdés igényel, a tudás a rendelkezésedre áll, ha kijártad az általános iskolát. (Tőlem megkérdezték 16 éves koromban, igaz, kellett kb. 3..4 perc, de kitaláltam önerőből.)

2010. ápr. 13. 15:46
 15/17 anonim válasza:
Én ismerek sok olyan embert, aki nem tud helyesen írni, olyat is, akinek két diplomája van, és mégse tud azon a bizonyos közösségi oldalon a képei alá két hibátlan mondatot kiírni, pedig sosem látott konditermet, és majd szétesik a nagyképűségtől, mert diplomás.
2010. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igaz, de nem ez volt a kérdés. Nézd meg az oldal tetején. ;)
2010. dec. 18. 14:29
 17/17 anonim ***** válasza:
A sportolók vannak annyira értelmesek, hogy nem egy j, ly miatt akadnak ki, hanem azért mert anatómiából a szívhez odaírtad hogy agy..
2017. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!