Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportolók, bokszolók,...

Küzdősportolók, bokszolók, van egy érdekes kérdésem!?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valaki egyedül edz. Futni jár, zsákol, mindenféle erősítő edzéseket végez, olyanokat, amiket a bokszolók szoktak csinálni, egész jó felszerelései vannak, köredzéseket nyom végig, fejleszti az erejét, gyorsaságát, állóképességét, reflexeit, időzítését, stb.. Tegyük fel, hogy van egy kevés bokszoló múltja, pont annyi, hogy tudja hogy kell ütni, meg az alap dolgokat. Azután folyamatosan és keményen edz! Úgy értem nem csak ész nélkül nyomja az edzést, hanem olvasgat a témában, tanul, figyel a táplálkozásra, stb.. ...és eljut egy híresebb profi bokszoló erőnléti szintjére, plusz ritkán eljár edzésre kesztyűzni.


Szerintetek mennyi esélye lenne mondjuk a magyar "elit" ellen?



2016. máj. 23. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne esélye.

A fejlődéshez kellő számú partner kell, szakszerűen irányított edzés, egy edző aki kívülről lát és korrigálja a mozgásodat, meg persze elég ellenfél a súlyodban, alatta és fölötte is akivel tudsz sparringolni.

2016. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
ez nem érdekes kérdés. ez egy ostoba kérdés.
2016. máj. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is sokáig így voltam vele (ma is csak már járok rendes edzésre.)

De a zsák nem üt vissza, a körte nem teper le...stb.

Az igazi PvP harc nagypn fontos , itt tanulod meg kiismerni ellenfeled és itt fejlődik igazán a reflexed.

Ráadásul a védéseket egyedül nehézkesen tudod gyakorolni és azokon is legalább akmkora hangsúly ban mint az ütéseken.

üdv egy MMA-s

2016. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aikiboxer ***** válasza:
Most én is kb így vagyok, a semminél jobb, de a harci készségem jelentősen visszaesett, boxedzésen kipitsáznak ha lemegyek. Rendszeresen kell járni rendes edzésre, edzőhöz, partnerekkel.
2016. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!