Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kreatin monohidrát vizesít?...

A kreatin monohidrát vizesít? Illetve melyik suer vizesit a legjobban?

Figyelt kérdés

Creasyn-t szedek, de szédülök tőle, ha kaja előtt ha után szedem be.

Olvastam a 100% kreatin monohidrát után, igaz hogy vizesiti az izmokat?

És melyik keszitmeny vizesit a legjobban?



2016. jún. 2. 02:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ezek aztán a kielégítő válaszok, BIG like!

Ki fogom próbálni a hmb-t. (Kreatint már szüneteltetnem kell)

Muscle factor és mega hmb elnevezésű készítményekből az utóbbi mega hmb-t fogom választani. Szerinted jó választás? Elsődleges célom hogy nagyobb darab legyek, erővel ugymond nincs gondom, de tudjuk, hogy abból sosem elég :)

Főleg hogy rendészeti iskolába megyek, ahol egész nap fekvőzés, menetelés stb.. jó lenne valami, ami plusz löketet ad!

Remélem a hmb beválik!

Bizakodom, hogy az elég vékony alkatomból nem lesz még véknyabb alkat!

A nyáron ráérek edzeni, plusz kilókat szeretnék izomban!

Úgy látom, tapasztaltabb vagy ilyen téren, ezért meg merem kérdezni hogy a HMB mellett (amiről pozitiv vélemények vannak erőnövekedés terén, de plusz kilókat nem nagy irnak.) melyik készítményt lenne érdemes szednem, amelyik "látszatra" dob?

2016. jún. 5. 15:28
 12/15 anonim ***** válasza:
megfelelő tömegnövelő étrendet... semmilyen "készítmény" nem hoz tömeget.. csak a megfelelő étrend...
2016. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Látszatra a kreatin dob, de csak addig amíg a vizet megköti. Pihentetéskor az általa megkötött víz lemegy és amit csak látszatra hozott az is lecsökken annyit. Csak az az izom többlet marad meg, amit az edzéssel fel tudtál szedni az étrend kiegészítőkkel megtámogatott megkönnyített munka folyamán.

Viszont edzések nélkül az izom is hamar le tud menni. Erre lehet jó a CLA kapszula és a BCAA is, hogy csökkenti az izom leépülést, már ami már meg van. Viszont ez megint csak visszatetszést kelthet benned, hogy a CLA is fogyókúrázóknak ajánlott omega3 olaj, ami csökkenti az izom vesztést edzés nélküli napokon. Viszont van egy jó hírem, az azzal fogyózni próbáló csajok nagyon szidják mint fogyókúrásoknak ajánlott szert a CLA-t, hogy semmit nem fogyaszt. Viszont az izom leépülés ellen véd valamennyire.


Úgy igazán nagyon ami felfúj, azt meg én se ajánlanám és szerintem Te se igazán szeretnéd és az tiltott szer is a sportolóknál és nem is egészséges. Azok a növekedés fokozó hormonok, de azt el is lehet felejteni a mellékhatásai miatt. Ezekről én is csak úgy nagyon távolról és csak szőrmentén hallottam.


Ilyen a testalkatod. Amit sportos mozgással erre fel tudsz építeni izmot rá, az az alkatod. Sokan lefaragnának abból ami nekik adatott és sokan meg ráraknának, de ez nem úgy megy.

2016. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok olyan szerekhez folyamodni ami nem legális. A nitrix nevű szerről is olvasgattam, az is jó lehet. Kár, hogy a kreatint nem lehet sokáig szedni, az bevált.
2016. jún. 7. 22:30
 15/15 A kérdező kommentje:
De mivel az nagyo drága, az akg vagy hmb marad :)
2016. jún. 8. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!