Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Unikornis Felhő kérdése:

Mit gondoltok azokról a lányokról, akik vívnak?

Figyelt kérdés

Tudom, bugyuta kérdés, csak kíváncsi vagyok, hogy mit gondolnak a vívó lányokról az emberek, főleg a fiúk. Mondjuk, sportosnak tekintitek és erősnek vagy igazából hidegen hagy titeket, hogy mit sportol?

Köszönöm a válaszokat :)



2016. jún. 3. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy pazarolják az idejüket.
2016. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
nekem bejön :D
2016. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

két dolgot.

1.a vívó tudás átültethető késre és egy önvédelmi helyzetben hatékonyan szét tudná döfni vágni a támadót ha mentálisan egy kicsit felkészültebb a stressz helyzetekre.

2.a vívó edzés alatt gyakorlatilag másfél órán keresztül kitörést végeznek,ezért valószínűleg elég formás a feneke és a combja.

2016. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D xD
2016. jún. 3. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
én szexinek találom :D 14f
2016. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi vagyok a válaszom melyik szempontból volt a legkevésbé hasznos, elvégre a kérdés az volt, hogy mit gondolok, nem az, hogy ugye hogy a vívó lányok a legnagyobb királyok?
2016. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért nem találtam túl hasznosnak a válaszod, mivel nem gondolom, hogy pazarolnám a vívással az időmet :) Tudod, sok mindent fejleszt a vívás, arról nem is beszélve, hogy sok izmot megmozgat, így erőnlét is kell hozzá. Az egészség fenntartása érdekében pedig igazán fontos, hogy sportoljunk valamit. De ha te ezt nem tudod felfogni a szobahőmérséklet alatti IQ-dal, akkor ne tessék beleszólni.;)


14/L

2016. jún. 12. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!