Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kellene rendesen edzeni?...

Hogy kellene rendesen edzeni? Le is szeretnék vele fogyni!

Figyelt kérdés

Reggel vagy este mennyek futni? Már 3 hete jó edzésben vagyok! Minden este futottam/futok! Valójában mikor lenne a legjobb a szervezetnek?

Enni azt mennyit? az biztos ha le akarok fogyni (185magas 95 kg) vagyis legalább 10 kilót minimum le kell adnom hogy normális legyen akkor reggel, délben, este kell ennem! De mennyit? Kenyeret szabad?


2010. ápr. 12. 00:08
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Na jó! Végre kibékültem veled! :D Szóval akkor te is azért kezdtél? És milyen volt először annyit lefutni? Vagy méregből csináltad?
2010. ápr. 14. 20:17
 12/26 anonim ***** válasza:

Na látod ennyi :D

Igen ezért , meg mert már kellett egy kis forma is :D Igaz én 170centi és 65kiló vagyok.

Pulóver , összehúzva , hogy még jobban égjen a zsír és izzadjál mint egy ló! Jó kis izzadás volt először , mivel a futópad nem természetes futás na meg kóvályogtam össze vissza de ennyi.

Hozzászoksz hamar hidd el. A lényeg hogy az aerob tényleg olyan mintha már marhára sietnél a buszhoz pl. már már lassú kocogás , de egy nagyon tempós séta. a lényeg , hogy ne állj meg , próbálj olyan útszakaszt keresni ahol nem kell megállnod piros lámpa miatt stb. 45perccel kezd , majd 1órára menj fel fokozatosan pár hét alatt. (1-3)

Annál több nem igazán kell ha legalább 4szer rászánod magad. legjobb minden nap , de erre nekem se lenne kedvem.

Ha meg edzeni is akarsz kérdezz csak , segítek szívesen :D

Kaja meg , ne egyél sok kenyeret , szénhidrátot. De egy jó kis csirkemell rizs diétával 1-2 hónap alatt 5kiló biztosan lemegy , ha még edzel is (vagy) aerob. de együtt a 3 fatkiller az tuti!

2010. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

De én rendesen kocogok! Majdnem olyan mintha már sprintelnék néha!

Kaja az meg lesz oldva! De azért a futásnál maradok a rendes utcai módszernél! Tegnap este vettem észre hogy 2 hét alatt 3 kilóval könnyebb lettem! Remélem sokat fog segíteni a te módszered! Különben te hány éves is vagy?

2010. ápr. 15. 10:34
 14/26 anonim ***** válasza:

De én rendesen kocogok! Majdnem olyan mintha már sprintelnék néha!

Kaja az meg lesz oldva! De azért a futásnál maradok a rendes utcai módszernél! Tegnap este vettem észre hogy 2 hét alatt 3 kilóval könnyebb lettem! Remélem sokat fog segíteni a te módszered! Különben te hány éves is vagy?


Épp ezaz , nem kell , hogy szinte már sprint legyen! Ne siess sehova , azok a fél órán nem múlik semmi ;)

Na látod az egyáltalán nem rossz , sőőt!!

19 leszek 1 hónap se :)

2010. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

az jó! Eén ha jól tudom 16 leszek szeptemberben! :D Néha eltévesztem! :D

Akkor csak lassan kocogni! 10 kor megint megindulok az edzésnek! 6,30 perc alatt futom le a majdnem másfelet akkor most kinézem Google earthon hogy merre fogok menni és az emnnyi lesz és ugy! :D Szórakozok!

2010. ápr. 15. 21:30
 16/26 A kérdező kommentje:
Most este futottam és kb 20 perc alatt futottam le 2,5km-t Szerintem lassú de majd meglátom!
2010. ápr. 16. 00:04
 17/26 anonim ***** válasza:

Szia!


"2,5 km 20 perc" ez most Neked jó iram, amit előttem is írtak min heti 4* fussál, az iram az legyen olyan, hogy közben tudjál beszélgetni (nem kell, de ha kezdetben mormolsz magadban az segít, remélem nem néznek hülyének :))


A legjobb lenne ha vennél egy pulzus mérőt, és a 154-164es tartományban fussál, nagyon fusztráló lesz, mert cammogni fogsz kezdetben, de ez gyorsul majd (MAF edzés módszer, keress rá a neten)


Arra számíts, hogy három-négy hetente adsz majd le egy kilót (most csak a folyadék megy ki a szervezetedből), kerüld a cukros üdítőket, sütiket stb. A többi kaja nyugodtan mehet.

2010. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok


Ja még valami: tűzz ki célokat, nézz körül a neten van egy csomó utcai futó verseny, és mikor egy-egy csaj felmegy hozzád, és lát egy két félmaraton-maraton befutó érmet legalább egy picit úgy tekint rád, hogy ez azért kemény. :)


(pattanások meg elmúlnak, már csak azért is mert izzadsz és az tisztítja a pórusokat)

2010. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
ááá nem! Én ilyen olyan hézi sportra nem költenék pénzt! Szóval nem veszek pulzusmérőt! Inkább akkor lassan futok! Ma estére tervezek olyat hogy abban az iramban amit én birok abban annyit futni amennyit sikerül de 40 percig minimum! Majd szép lassan!
2010. ápr. 19. 14:03
 20/26 A kérdező kommentje:
Jaja azt észre vettem hogy amióta futok tisztább az arcom! Érdekes!
2010. ápr. 19. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!