Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Wing tsun ban hogyan zajlik...

Wing tsun ban hogyan zajlik egy vizsga? (Fokozatmegszerzés)? Mit kell csinálni stb?

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
ha rendesen befizetted a vizsga előtti szemináriumokat, akkor a vizsgára fölösleges készülnöd.
2016. jún. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Sok pénzt kell kipergetned és akkor minden más erőfeszítés nélkül belőled is nagymester lehet
2016. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
A kérdés alapján feltételezem, hogy ez az első vizsga lesz. Részt kell venned a szemináriumon utána pedig az első formagyak. első negyede kell szerintem. Ha ez ok, akkor kapni fogtok páros-gyakorlat feladatot ebből is 2-3-mat és egyszerűt. Több csoport lesz, mindegyikben egy vizsgáztató. Első fokozatnál nem hiszem hogy rettegni kellene bármitől is. Az olyanokra meg nem kell hallgatni mint Honvéd felhasználó, mivel én már végig ültem karate vizsgát is és Kick-box vizsgát is és mind hasonlóan zajlik. Apropó azt nem tudom, hogy a Honvéd felhasználó féle ADV rendszerben (Anál-dozer-vérfarkas)mik a vizsgakövetelmények, de talán ő szívesen mesél róla, hogy milyen az amikor jégcsákányokkal és baltákkal félmeztelen egymásnak rontanak, miközben a közönség egyenként ordítja, hogy "Öld meg! Csináld ki!" majd a sikeres vizsga végén a túlélők karjába égetik a Felföli halhatatlanok "jelét", vagy esetleg a "Gizi szeretlek" feliratot, mindezt természetesen ingyen.
2016. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Értsd:

Ki kell fizetned egy méregdrága szemináriumot amin semmi hasznosat nem fogsz tanulni de legalább ha ott jelen voltál akkor viszgázhatsz.Utánna be kell mutatnod néhány bűvésztrükköt amivel egy kis csajt se tudnál elverni.Az első vizsgánál nem kell félned de persze a többin sem mert ott marhára senkit nem fog érdekelni hogy te mit tudsz csak az hogy minél jobban lehúzhassanak.

2016. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Két embert is ismerek aki Wing tsunozott.

Az egyiknek abból lett elege hogy az edzők folyton leszóltak más stílusokat az edzéseken.Olyanokat mondogattak hogy " és ha meg akár támadni egy hülye karatés" vagy "ha jön egy szerencsétlen shaolinos"

A másiknak meg abból hogy mindenféle teljesen felesleges felszerelésekért is horror árakat kellett kifizetni.Volt neki is szembekötője de az nem jó mert nincs rajta a wing tsun jelzés.

De legalább a marketingben nagyon jó Máday meg abban hogy agymosottakká tegye a tanítványait akik komolyan el is hiszik hogy ez bizony a világ legjobb harcművészete.

Ha Máday meg tényleg akkora nagy legyőzhetetlen harcos akkor miért utasít el minden kihívást?

2016. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az agyatlan küzdősportolók, nem méltóak rá, hogy kiállhassanak Máday ellen :D :D :D
2016. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen nem.Meg persze a nagy Máday nem harcolna olyanokkal akiknek esélyük se lenne ellene, a végén még valami életveszélyes mutatvánnyal komoly sérüléseket fog okozni mondjuk egy profi bokszolónak :D
2016. jún. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nos, ahova en jarok Wing Tsunra, NEM kell szeminariumot fizetni, ott a tudasodat nezi...ez szerintem edzotol fugg. En sem voltam szeminariumon, es rogton 4 ovfokozatot "ugrottam", mert a tudasom ott van, azon a szinten! Szoval, ez edzo es egyesulet fuggo. Normalis esetben ez nem a penzrol szol... Remelem tudtam segiteni :)
2016. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Komoly lehet ha ilyen könnyen lehet szintet lépni
2016. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan kell végrehajtani a kormányzós mozdulatokat. Éles küzdelemben is meg kell kérni a boxolót, hogy kormányozzatok egy kicsit, hogy tudd indítani a láncütést.
2020. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!