Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100%whey protein tol fogok...

100%whey protein tol fogok fogyni? Eddig tomegnoveloztem edzettem es most mar elertem azt a sulyt amit akartam.

Figyelt kérdés
Tehat most szalkasitani akarok ugye nem fogok fogyni tole? Heti 5edzes 1,5oraban 18f 176cm 82kg
2016. jún. 25. 13:21
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Nem egy proteintől függ, hanem az egész napi össz kajabeviteledtől. A szálkásítás az zsírból fogyás. Nem ezt akarod?
2016. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Maradni akkarok ebbe a sulyba csak kicsit szalkasitani akarok. Fogyni semmi keppen se inlabb legyek "5kg val tobb mint 2vel kevesebb"
2016. jún. 25. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt csak én nem értem?

Ahogy Cortez már leírta, a szálkásítás nem más, mint zsírból fogyás?


Hogyan akarsz fogyni, ha nem akarsz fogyni?

2016. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
Ha leadsz zsírt, akkor kisebb lesz a tömeged, ugyanis a zsírnak is van súlya. Kezdők tudnak egyszerre izmosodni és zsírt leadni is, de később ez nem megy, mivel kalória mínusz kell zsírleadáshoz, kalória plusz meg izmosodáshoz. El kellene dönteni, hogy mit is szeretnél.
2016. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elnezest nem voltam tisztaba a fogalmakkal:D azthittem h amit leadok zsirt izom lesz helyette.
2016. jún. 25. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Zsírból nem lesz izom. Kezdőknél, ha zsíros az alap, akkor zsírégetés mellett is épülhet izom eleinte, de ennyi.

Attól, hogy zsírból fogysz, ha jól csinálod, az izom megmarad. És ha lepucolod róla a zsírt, jobban kirajzolódik.

2016. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!