Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés érdemes végigcsin...

Fegyencedzés érdemes végigcsinálni?

Figyelt kérdés

Sok kérdésem lesz:D először is, főleg állóképességet szeretnék fejleszteni és izmot felszedni, nem 80as kart hanem szálkás izomzatot. Mellette küzdősportolok is(BJJ) ezért van egy kis erőm, de bőven nem elég, felhuzasbol 3at tudok megcsinálni, fekvőből 30valahányat.

17/F 182cm 68kg

1. Érdemes energiàt fektetni ebbe az egész fegyencedzésbe, van eredménye és igazat beszél e(nyilvan nem a Herkulesi részről beszélek hogy titán leszek, de tenyleg nagyon erosit e:DD)

2. Ha igen, akkor a könyv szerint haladva csináljam a fokozatokat vagy nyugodtan ugrálhatok ha egy szint könnyű?

3. Nem értem az ismetleseket: pl.: 1*15 alapfok, most komoly egy edzésén ilyen keveset csináljak? Az egeszet nem ertem, hogy tenyleg ilyen egyszeruen kene csinalni

4. Az ugy megfelelo, ha van egy szint 3 fokozattal, minden fokozatnak adok egy hetet, heti 3 edzes es igy szűk egy honap alatt kesz egy szint?

5. Étrendről nem ír a könyv, ugyan az mint a Sárgakapszulaban?

6. Valaki már csinalta végig, milyen edzesterv alapjan es tapasztalatai?



2016. júl. 4. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

nem 1-1,5 év alatt érezhetően szét marcangolod az izűleteid,

állóképességet nem javít sőt inkább ront mivel még plusz izomgyarapodás lessz legalábbis eleinte, magyarán belassúlsz majd tőle.

2016. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tartom a legjobbnak azt a könyvet. Én is olvastam, de nem véletlenül nem úgy csinálom, ahogy le van írva. Azóta már vannak sokkal jobb módszerek.


Itt érdemes nézelődni:

https://www.youtube.com/channel/UCZIIRX8rkNjVpP-oLMHpeDw

2016. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovpet ***** válasza:

Csinálhatod, persze.

A fokozatosságot tartsd szem előtt, de azért fiatal, egészséges srácként nem kell függőlegesen, a falnak támaszkodva fekvőzni, az azért túlzás lenne. Csak ne csapj hirtelen bele, az a lényeg.

Van szó étrendről. Sajnos :) Felejtsd el, a Kapszula e téren egyértelműen jobb.

2016. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!