Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyetem/főiskola mellett sport?

Egyetem/főiskola mellett sport?

Figyelt kérdés

Akik már fősulira vagy egyetemre járnak: nektek mennyi szabadidőtök van? Elég az arra, hogy edzésekre járjatok?

Az a problémám, hogy kisvárosban élek ezért itt nincs olyan nagy sportválaszték. Természetesen így is sportolok, csak nem azt amit szeretnék, mivel itt az nincs. Viszont ha főiskolára vagy egyetemre megyek, akkor úgyis egy nagyobb városba kell majd költöznöm ahol már valószínűleg lesznek olyan sportok amiket szeretnék kipróbálni. De nem tudom, hogy az órák és tanulás mellett lesz -e időm edzésekre járni. Egyáltalán érdemes elkezdeni annyi idősen valami csapatsportot?

Szóval ti hogy vagytok ezzel? Van esetleg olyan is aki tagja sportegyesületnek?



2016. júl. 5. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,tudok olyat,aki két sportban (erőemelés,boksz) is versenyzett és még így is elvégzert egy fősulit.De olyat is ismerek,aki éjjel nappal tanult már a gimiben is,hogy mehessen fősulira,de így sem volt az átlagnál sokkal jobb.Fősulin vért fog izzadni.Szóval ez rajtad múlik
2016. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetemen/főiskolán is van kötelező testnevelés, azt hiszem le kell tölteni x óraszámot. És általában lehet valamit akár szabadon is választani.
2016. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!