Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sok ez a testsúly ehhez a...

Sok ez a testsúly ehhez a magassághoz?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, 180 cm magas. A mérleg szerint 79,6 kg vagyok. Sürgősen kezdjek el futni, kardiózni? Az étrendem szerintem nem vészes, ügyelek arra, hogy ne egyek sok cukrosat és sok szénhidrátot, emellett sok zöldséget és gyümölcsöt eszem és sok vizet iszom. Sajnos túl sokat nem mozgok, maximum néhány súlyzós gyakorlatot szoktam csinálni. Mentségemre legyen szólva, hogy izom is van rajtam szóval lehet amiatt is vagyok ennyi de azért fogyni is van mit szerintem.
2016. júl. 28. 11:04
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
Izmosan nem lenne sok. Én 173 vagyok és 83 kg, kevés zsírral. És még jöhetne vagy 5-6kg izom. Neked kell látni, hogy mennyire vagy zsíros. Ha az vagy akkor szálkásíts kicsit.
2016. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!