Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ektomorf testalkatú vagyok.175...

Ektomorf testalkatú vagyok.175 cm és 61 kg, mennyi lenne az ideális testsúly ehhez? 17/F

Figyelt kérdés
és hogyan tudnám felvenni mit kéne ennem mennyit és milyen gyakorlatokat csinálni?

2015. júl. 20. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyivel jól érzed magad.
2015. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Először is mit szeretnél testömegnövelő étrendet mellé edzeni vagy hogy konkrétan a súlyod annyi amennyinek megadatott te változtatsz rajta hogy növeled illetve csökkented.
2015. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

kondira gondoltam és én olyan 72 kg környékére tippelek ideális súlynak szóval miket kéne ehhez enni és mennyit?

tömegnövelő porok nélkül is sikerülhet vagy elengedhetetlen a vékony testalkatom miatt?

2015. júl. 23. 16:28
 4/7 anonim válasza:

Először is olvasd el a shop builder alapismeretek 1,2,3 cikket.Rendbe kell tenned az étrended.

Testsúlyonként 2gramm fehérje szükséges a megfelelő tömegnöveléshez illetve 4-5g szénhidrát bevitel.Kalória plusz is szükséges és társai.

Ha megvan az étrenden amit a Shop Builder oldalon is találhatsz (kész étrend) akkor jönnek a KIEGÉSZÍTŐK.

Hangsúlyozom KIEGÉSZÍTŐK.

Tömegnövelő,kreatin,fehérje stb

Ezek nem helyettesítik az étrended ha megfelelő étrended van a mellé találták ki ezeket ezek nem csodaporok.Kezdőként reggelre egy adag fehérje turmix(te döntsd el neked melyik az ideális de a tejsavó fehérjéket ajánlom ha nem vagy laktózérzékeny) és edzés után még egy adagot dextrózzal karöltve. Estére pedig lassú felszívódású fehérjét amibe sok kazein van olvass sokat a shop builderen vagy Sárga kapszula e-book formában.Na kaja belőve ha meglesz a rendes fehérje/szénhidrát bevitel és kalória plusz.Fehérjét választol és dextrózt veszel mellé (Egy adag fehérje keverve dextrózzal olyan mint egy olcsóbb tömegnövelő valamelyiktől jobb is.A legtöbb tömegnövelő agyoncukrozott szar.Ha pedig már benne leszel az edzésben 5gr kreatin monohydrát bele fehérje+dextróz+K.monohydrate sokan raknak bele még kiegészítőt de hobbi szinten elég.Nos fehérje letudva.Kell mellé egy multivitamin.Mega Daily Plus nemrossz ár/érték arányban mellé egy Omega3 meg egy C-vitamin ez mind van builderen. Egy 2-hónapos átmozgató edzés kezdésnek de ezt úgyis fogod olvasni.Izületek stb megóvása érdekében és hogy megszokd a terhelést.Na és még egy hasznos tanács 3nap edzés illetve 4 attól függ hogy bírod.És 3 nap pihenés minimum a test akkor fejlődik ha eleget REGENERÁLÓDIK ez nagyon fontos minimum 8óra alvás és napi 4-5 liter víz ez is fontos.Kérd ki eleinte az ott edzők véleményét is (kondi teremben haladókra értem) a témában amit még nem értesz. Szóval röviden


MEGFELELŐ Kaja+edzés+pihenés ez a legfontosabb. Bármit kihagytam elnézést és ha lenne kérdésed írd nyugodtan.

2015. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez nagyon sokat segített köszönöm a választ:D
2015. júl. 23. 22:42
 6/7 anonim válasza:
Nagyon szívesen bármi kérdésed lenne írd le nyugodtan :) segítek mindenben.
2015. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja és 3 edzést ajánlok H-Sz-P többi pihi nap :)
2015. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!