Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés után teljesen bekattanok...

Edzés után teljesen bekattanok, normális a viselkedésem? Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés

Kissé kövér lány vagyok,kardiózom itthon,nem rég kezdtem. Edzés után konkréten folyik rólam a víz(de tényleg,arcomról rendesen csepeg,a testem többi részén pedig csordogál). Miután végeztem az edzéssel,meglátom magam a tükörben,tiszta csapzottan és bekattanok. Elkezdek vigyorogni,mint a tejbe tök,kicsattanok az örömtől,és miután megtörölköztem,gyönyörű szépnek látom a bőrömet(pedig nem az).Teljesen fitt vagyok,szívem szerint egész nap csak edzenék. Ezen örömködöm 10 percig,aztán elmegyek zuhanyozni,és megnyugszom.Zuhanyzással együtt jön természetesen a fáradtság is,nem lennék képes utána 5 percet sem edzeni. Szerintetek normális,hogy lelkileg ennyire fel tud dobni egy kis edzés?

Fiatal lány


2016. júl. 30. 10:54
 1/4 Vlagyimir Rosztov válasza:
a futás boldogsághormont termel akkor szerintem a mozgás is..+ szerotonint...ami ha nagyon jo akkor depresszio kizarva...de ennyire....ennyire feldobni hát na ez nagyon....fura...ez szerintem teljesens egyedi ez furcsa...nem tudom mi lehet a magyarázat rá....de a sulyod a magasságodhoz viszonyitsd nem mindegy h tényleg kövér vagy-e.... fiatal fiu..
2016. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Kicsit túlpörögsz, de nincs ezzel baj.
2016. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél termelődik szerotonin, de a hatása egyénileg változó, te így reagálsz rá.
2016. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, lehetne sokkal rosszabb is...
2016. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!