Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy legyek hajlékonyabb?

Hogy legyek hajlékonyabb?

Figyelt kérdés
Szeretnék lemenni hídba, de nem megy felnyomni fel tudom magam. A spárgáim sem tökéletesek. Tudnátok mondani gyakorlatokat amivel növelhetem a hajlékonyságom?

2016. aug. 15. 17:41
 1/5 anonim válasza:

Ahoz hogy lemeny hídba nem hajlékonyság kell hanem bátorásg

Menj oda egy falhoz vagy a legjobb eg bordás fal és dőlj neki háttal és lépkedj le aztán ha ez már lazzán megy akkor próbálj meg úgy lemenni hídba hogy kicsit oldarra dőlsz és először csak az edjik kezedet teszed le aztán a másik is utána pedig próbáld rendesen ha meg mindig félsz akkor esetleg próbáld először szivacson, ágyon ahogy gondolod de az utolsó kettő feladatnál elég fontos hogy melegísd be a csuklódat

Ahoz hogy hajlékonyabb legyél csak annyi kell hogy edzés után komolyan nyújcs le, És hajlékonyabb leszel hid el,ha viszont nem mozogsz semmit akkor elég esélytelen hogy hajlékony leszel ha csak nem úgy születél...

2016. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hídra fegyencedzés könyv híd fejezet.
2016. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Első válaszoló az egyik kezemet le tudom tenni.
2016. aug. 15. 21:55
 4/5 anonim válasza:

Én ritmikus gimnasztikázom, és mi is úgy tanultunk meg lemenni hídba ahogy az első válaszoló írta. Ha falnál már nagyon könnyedén le tudsz menni, akkor próbálhatod úgy, hogy mindig később érsz hozzá a falhoz. Úgy is gyakorolhatod, hogy nem a földre próbálod letenni a kezed, hanem például az ágyra/kanapéra.

https://www.youtube.com/results?search_query=backbend+tutori..

itt nézhetsz még videókat, és onnan is vehetsz egy két ötletet.

2016. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. aug. 22. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!