Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy kis plusz súly a...

Bonnie2019 kérdése:

Van egy kis plusz súly a combomon. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy mostanában észrevettem magamon, és anyukám is jelezte, hogy a combomra felszedtem egy kicsit. Nem annyira vészes, de azért oda kell rá figyelnem.

A kérdésem az, hogy aki volt már hasonló helyzetben mint én, az hogyan szedte le a plusz adagokat?

Elkezdtem egy mindennapos otthoni edzést, amibe a combra és fenékre dolgozom. Ez elég lesz, vagy még kell tennem valamit?



2016. aug. 24. 20:08
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Nem lehet irányítani a zsírleadás helyét. Nem úgy van,hogy te lábra edzel, akkor onnan fogysz. Semmi köze az izmoknak a fölötte lévő zsírhoz. Genetikailag eldöntött, hogy ki honnan milyen ütemben tud fogyni. Diéta kell (tiszta étrend, kevesebb ch) és aerob edzések is az erősítés mellé és majd lemegy onnan is. De olyan nincs, hogy valaki csak combról fogy.
2016. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ.
2016. aug. 25. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!