Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyivel, hányszor gyorsabban...

Mennyivel, hányszor gyorsabban épül be az izom, az ilyen hasonló szerekkel, mint pl a Jumbo Hardcore + BCAA, stb! Mintha valaki naturálba edzene!?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogyha veszünk két embert aki Például!!! :

Január 1.-én elkezd edzeni, majd December 1.-én megnézzük azt, aki naturálba edzett, meg megnézzük azt, aki használt tömegnövelőt, meg hasonló szereket, hogy az mennyivel jobban fejlődött?? Úgy értem, hogy hány %-al gyorsabb az izomnövekedés ?? Pl aki natúrba edzene 2 évet, más ilyen szerekkel azt elérné kb 6-8 hónap alatt ??? (Igen tudom, genetikától is függ, de remélem így már érthető a kérdés!!)



2015. okt. 10. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

akkor is naturalban edzel, ha étrendkiegészítőket fogyasztasz...

Ha jól összerakod az étrendedet nem kell kiegészítőt fogyasztani...

2015. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ááá értem, de mennyivel jobban segít, persze csak hozzávetőlegesen ?? Nyílván lesz tipikus magyar ember, aki csak ugat majd, ahelyett h elmagyarázza, mert bevallom nem vagyok a témába benne, de nem is fiatal takony vagyok!
2015. okt. 10. 21:24
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
az a baj, hogy tudatlan vagy... ezenk nem "szerek" hanem koncentrált tápanyagok... olyan mint a kristálycukor...
2015. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

1-5% Nagyon max 10

Ennyit jelent mindez a cucc. Nem hiszem hogy ennyér megér bármi is havi 30-40 rongyot.


Egyedül a vitaminok fontosak kb.

2015. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ezt ugatom h nem vagyok benne, épp azért van a szájbakúrt oldal h rákérdezzek! ha hülyén teszem akk meg kijavítsanak, nem egyből bunkó magyar ember módjára leugatni a másikat
2015. okt. 10. 21:25
 6/18 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2015. okt. 10. 21:26
 7/18 anonim ***** válasza:
Jah és szeretném tisztázni hogy a 10% ot úgy értem hogy rendkívül jó a genetikád, szedsz tesztopörgetőt, hotblodot, fehérje, bcaa, meg még a tököm is tudja mit. Lényeg hogy istentelen pénz havi szinten, és akkor is csak egy nagyon jóreményű becslés.
2015. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez a sport ott kezdődik, hogy elsajátítasz egy alap tudást, és megtanulod például, hogy mit miért eszünk..

Olvasd el a sárga kapszula című ebookot, neked bátran ajánlom, pont a te nyelveden íródott.

2015. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem látom hogy ilyen irányultságú lenne a kérdés...

Sőt, azt se ami arra utalna, hogy ez nincs meg.

2015. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
akkor neked is ideje lenne olvasgatni.
2015. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!