Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportra járjak? Vívás...

Milyen sportra járjak? Vívás vagy foci?

Figyelt kérdés

Tudom, ezt nem nektek kell eldönteni, hanem nekem.De ugyan annyira tetszik mindkettő.Ezek alapján melyik lenne jobb?

Gyorsan futok, magas vagyok, viszonylag jók a reflekszeim (ezt így írják?:D) és hosszú lábaim és karjaim vannak.Ja, és lány vagyok.13 éves.Régen táncoltam, akrobatikus rock and rollt, talán 8-9 évig, nemrég hagytam abba.Ezek alapján melyik lenne jobb?Talán annyiban lenne szerintem jobb a vívás, hogy focizni itthon is tudok.De teljesen más egy eddzővel.Tanácstalan vagyok:(


2016. aug. 25. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ütik egymást az edzések miért nem jársz el mindkettőre? Aztán majd érzed melyik megy jobban melyiket szereted. Egyébként kérdés mennyire vagy csapat játékos is, mert ugye foci az a vívás meg nem. Később tervezel e komolyabban versenyezni vagy csak hobbinak szánod. (verseny esetén a vívásban komolyabb potencia van).

Vívni próbáltál már? Lehet kipróbálod és nem is fog bejönni, szóval ha még nem tetted sztem először próbáld ki :)

2016. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom annyira a szüleimet anyagilag terhelni:) A vívás magában egy drága sport...ráadásul másik városba kell majd járnom, tehát az utazást is meg kell majd fizetni, ha arra fogok járni.Régen a táncba jártam versenyre, szerettem, szóval ki tudja:) De elsősorban azért csinálnám őket mert szeretem.
2016. aug. 25. 14:13
 3/4 anonim válasza:

Szerintem válaszd a vívást, a reflekszek nagyon fontosak, fejleszti a koncentrációt és a magas, hosszú embereknek nagyon nagy előny, mert van, hogy csak kinyújtja karnát és már találatot is adott.


14/l

2016. okt. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Huhh...

Azóta ősszel elkezdtem vívni, és azt kell hogy mondjam ez volt életem egyik legjobb döntése. Nagyon szeretem. Végül a kardot választottam, pedig eredetileg párbajtőrözni szerettem volna:D

Amúgy a focit azóta is imádom, mint szurkoló:)

2017. jún. 16. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!