Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Evés után mennyi idő elteltéve...

Evés után mennyi idő elteltével szabad edzeni?

Figyelt kérdés
A napi edzésem már 3 hete az hogy reggel délben este eszek! Nem sokat! Reggel legtöbbször 10 kor, ebéd 1-2 de van hogy 12 attól függ mikor megyek iskolába mert suliban nem eszek, vacsora fél 9-9kor! Eddig 10 fél 10 kor mentem el futni és minden ami az edzésemben van! Na szóval akkor este evés után mennyivel indulhatok edzeni?
2010. ápr. 20. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2 óra jobb lenne
2010. ápr. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem vacsiz hamarabb és edz is korábban nagyon későnek találom a 22:00 kor való futást is, jobb lenne ha akkor már olvasgatnál pihennél vagy aludnál.

étkezések reggel 7-8 között,délben 12-13 között,vacsi 17-18 órakor.napközben gyümölcs délelőtt édesség,nekem a reggeli és délelőtti edzés vált be,de látom sulis vagy ,szóval edz napközben de semmiképp ne este elalvás körül.

2010. ápr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ezt találtam hirtelen,lehet nem válaszol pontosan de a lényeg benne van:


[link]

2010. ápr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát csak az van hogy a hét 3 napján, hétfőn kedden és csütörtökön fél 8kor érek haza! Pénteken nincs suli semmikor szóval azzal nincs gond! De az a 3 nop elég vicces lenne 5-6 óra felé vacsorázni! :S :D köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. ápr. 21. 10:14
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

mi az h vacsora??


ha edzésre jársz edzés előtt és után is kell enned, eztt neked kell tudni,hogy mennyivel előtte,nekem 1 óra alatt megemészti a szervezetem,de általában másfél óra elég szokott lenni..

de ha nem emészti meg akkor sincs nagy gáz,max futsz a wcre :)

2010. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én edzés előtt eszem 1-1,25 órával. Aztán edzés után szinte egyből meg bevágok egy kis szénhidrátot és ennyi lenne.
2010. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2-3 órával korrábban kéne kezdened a napot, úgy lenne korrekt, és 4szer 5ször enni. Sportolni reggel a legjobb és este a legrosszab. Ilyenek a hormonok és ilyen a biológiai óránk. A kérdésedre a válasz pedig egyénfüggő. Vidéki egyszerűséggel rávághatnám, hogy egy laza, fehérjedús étkezés edzés előtt fél órával.. De ezt úgyis inkább te érzed. Reggel felkelés után eszek 2 szelet kenyérfélét vajjal, tejeskávéval és 20 perc múlva edzek. Régen ebéd után mentem edzeni, akkor kellett 40 perc.
2010. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát én is vidéki vagyok! bár inkább város széli! Akkor valhogy rá kell már magam hogy vegyem hogy 7-8 kor keljek! Az jó lenne de azért 4-5 alkalommal nem fogok enni mert fogyókúrázok! Csak a reggeli edzéssel az a gond hogy ahova megyek parkur edzésféleségre (egyedül el megyek ugrálni ilyen olyan alapféléket:bukfenc cigánykerék stb) ott szemafor van, sokan megálnak autók meg nagyon sokan járnak arra nappal és elég vicces lenne máshol meg nem igazán van nagyon olyan hely ahol füves meg olyan korlátok vannak!
2010. ápr. 21. 23:28
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

ha fogyókúrázól főleg kéne enned 5 -6-akár 7 alkalommal,hogy pörögjön az anyagcsere,ugyans ha nem eszel a szervezeted raktároz,és azanyagcsere belassul és a fogyás sem lesz meg..

olvasd el!!!!!!!!!!!!4

[link]

2010. ápr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akkor többször keveset?
2010. ápr. 22. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!