Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt költhetsz sportra...

Mennyi pénzt költhetsz sportra egy hónapban? Mennyi áll rendelkezésre?

Figyelt kérdés

Mennyi fér bele a büdzsébe?

Mennyit engedhetsz meg magadnak miután kifizeted a szükséges dolgokat?

Tudom a biciklihez nem kell bérlet,de annak is van költsége.

Vegyük számításba,hogy esetleg pluszjegy kell,hogy eljuss az edzés színhelyére,bérlet,felszerelés,stb.

+esetleg megnövekedett kalóriaigényt pótolni


1,Mennyi pénzt költhetsz egy hónapban sportra?

2,Mennyi kellene ? - felszerelés,kaja,utazás,stb

3,Sportolnál esetleg mást ha lenne rá pénzed?



2016. szept. 2. 11:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Konditerem - bérlet ára - semmi más plusz nincs

Néha veszek valami ruhát, de egy-két sportos ruha, akkor is kell, ha nem is sportol semmit az ember rendszeresen. Szóval ezt nem érzem plusz kiadásnak.

Utazásnak sincs különösebb költsége, autó, nem nagy táv, szóval nem is érdemes elkezdeni számolgatni, hogy az vajon hány liter benzin lehet.

Kaja. Szintén semmi plusz költség. Nem vagyok testépítő, nem vagyok versenyző. Nem szedek semmit. Normálisan étkezem, egyébként is azt tenném, szóval ez sem plusz.

Nem sportolnék mást, mert ezt sem a költségei alapján választottam. Sok mindent csináltam, mindent meguntam pár hónap alatt. Ez az egy, ami már évek óta le tud kötni.

2016. szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nekem anno vidékről bejárni sportolni havi 11 ezer forintomba került. Diák jegy + a havi díja az edzésnek.

Most pl ezt nem nagyon engedhetem meg magamnak.


Mennyi a bérlet ára? A kondibérletek is különböző áron vannak,de vannak olyanok akiknek az a 4-8 ezer forint havonta sok.

2016. szept. 2. 11:53
 3/17 anonim ***** válasza:
Semennyit. Egyszer vettem egy bringat meg home trainert hozza, az edzes meg sajat testsullyal.
2016. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A bérlet 6000 Ft/hó.

Városban lakom, és viszonylag közel van lakhelyemhez és a melóhelyemhez is a terem. Nem közvetlenül egy környéken vannak, de nem is kell a város másik végébe átautózni.


Korábban otthon tornáztam. Tök ingyen van. Persze ehhez is kell valaki, aki elmondja, hogy mit érdemes csinálni, aminek tényleg van is értelme.


Futni is jártam. Az is ingyen van. Azt annyira nem szerettem és a bokám sem szereti egy korábbi sérülés miatt. (Nem futás közben szereztem, de utána már nem esett olyan jól a futás.)

2016. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én is tudnék ingyen sportolni,de mi van ha valaki olyasmit szeretne csinálni amihez edző kell,felszerelés,stb.

Nem árt ha az ember legalább az elején nem egyedül jógázik,pilatesezik.

A judo nem megy egyedül. A kettlebell sincs ingyen,nem árt ha valaki megtanítja. Én csinálnám,de nem fér bele.

2016. szept. 2. 12:31
 6/17 anonim ***** válasza:

5: Hát akkor ezek kipróbálásával vársz addig, amíg lesz rá pénzed.

Felnőttként több lehetőség van. Tiniként én is szerettem volna sok mindent, csak nem volt rá keret.

Sportokhoz meg felnőttként sincs késő :)

2016. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jó lenne megint tininek lenni.

Egyszerűen nincs rá pénzem.

De ezzel más felnőttek is vannak így.

Az a kérdés,hogy mások mennyit költenek rá !

2016. szept. 2. 14:02
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom lebontani árra, szerencsére az elmúlt néhány évben felhalmoztam azokat a sporteszközöket amikre szükségem van.

Van egy outi bringám 450.000 volt

Kajak 300.000

Saját edzőtermem összesen ha most jól számolok 1.5-1.7millióban van

Ha a motor sportokat is ideszámítjuk akkor meg már más 2 házat vehetett volna.


Szobafestő/ burkoló vállalkozó vagyok havi átlag 450-600 amiből gazdálkodhatok.

2016. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Na csak utólag olvastam el a hozzászólásokat.

Kérdező, akár hány éves vagy, csinálj valami kétkezi szakmát ami nagyon fontos hogy érdekeljen is...

Építő és gépiparban gyakorlatilag mindenből hiány van mert a fiatalok akik értenek bármihez elhúztak az országból... én 33 éves vagyok.

29 éves koromig gyárban betanított melóztam, nekem sem volt semmi pénzem soha csak álmaim... egyszer kifestettem egy festőel a szobámat amiért majdnem 50.000ret elkért, beszélgettem vele és mikor megtudtam mennyi ebből a munka díja, akkor már nem volt kérdés számomra, hogy én is föstő leszek :)

Oktávon keresztül egy brutális vagyonért megcsináltam a sulit amihez székesfehérvárrol győre kellett járnom heti 2*... 30.000ft volt a havi részlet meg 30.000ft az uti költség tehát 60, az alig 90.000res fizumból... hát nem volt gondom a fogyózással...

Szinte ahogy a kezembe lett a papír kaptam is melót, mert mint mondtam brutális hiány van minden szakmunkában...

1 év után megtanultam velencei vakolatot cdiálni azóta egyedül melözom osztrákokak olyan pénzekért amiket gyári melósként elképzelni nem tudtam... szóval nem keserrgni kell, hogy nis pénz, haem érteni valami totál egyszerű szakmához akár...


Bocsi az off-ért.

2016. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos munkavállalási tippet ami rám is fér.

Nem keseregni vagyok itt csak kíváncsiságból kérdem,hogy mennyit költ sportra.

2016. szept. 2. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!