Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt költhetsz sportra...

Mennyi pénzt költhetsz sportra egy hónapban? Mennyi áll rendelkezésre?

Figyelt kérdés

Mennyi fér bele a büdzsébe?

Mennyit engedhetsz meg magadnak miután kifizeted a szükséges dolgokat?

Tudom a biciklihez nem kell bérlet,de annak is van költsége.

Vegyük számításba,hogy esetleg pluszjegy kell,hogy eljuss az edzés színhelyére,bérlet,felszerelés,stb.

+esetleg megnövekedett kalóriaigényt pótolni


1,Mennyi pénzt költhetsz egy hónapban sportra?

2,Mennyi kellene ? - felszerelés,kaja,utazás,stb

3,Sportolnál esetleg mást ha lenne rá pénzed?



2016. szept. 2. 11:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Túrázás is ingyen van. Az elég kemény is tud lenni. Szóval kihívás. Ráadásul közben szép környezetben is van az ember. És az meg már csak ráadás, ha olyannal csinálod, akivel jól is érzed magad.
2016. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam számolgatni, de a terem úgy kb 6000-ft. a kaja úgy 40-e. Szóval ennyi az egész. Nem viszem túlzásba. De nem eszem fehér lisztet, kristálycukrot meg minden ilyen szart. Mondjuk tésztákat sem. Max ami durumlisztből készül. És dolgozom sportolok és teljesen jól vagyok. :)
2016. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Itthon tervezem a testedzést, mert nekem itt nagyon drága 20km-es körzetben nincs terem... 1 hònapig jártam, de sokat elbenzineztem + bérlet + kaja 1-2 kiegészítő vitamin, protein... A kaján kívűl úgy 30 ezer, mert ugye ha nem sportolok akkor is eszem... Az éves szinten 300-400 ezer, számolgattam, és arra jutottam, hogy ezért a pénzért pár év alatt berendezek saját magamnak egy termet a garázsban... Futogépem, súlyzóim vannak ... A többit szép lassan összespórolom, és életem végéig használhatom ingyen utazás nélkül , amúgy bringázni szoktam még, és a kutyámmal futni ez utóbbit nem szeretem, csak a kutya kedvéért teszem.
2016. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

5000-10000 között.

Ha komolyan gondolnám akkor 50000simán elmenne.+ utazás a vilåg minden pontján tekernék egy nagyot.


Persze szívesen kiprobálnék egyébb technikai,küzdő,kikapcsolódó sportokat.

2016. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

6000 Ft a havi kondibérlet, itt van 10 percre a terem, ezért utazni sem nehéz. Régebben saját testsúllyal edzettem, ahhoz elég volt egy pár ezer Ft-os ajtófélfába szerelhető húzódzkodó rúd.


Ha lenne több pénzem, akkor keresnék egy jobban felszerelt termet, illetve mellette küzdősportolnék is. És minőségibb kajákat ennék.

2016. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Havi tobb mint 20000, plusz ha uto eltorik, akkor minimum 30000. (Jegkorong)
2016. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 harcász ***** válasza:
Üdv.! Mi a párommal ketten együtt havi 22.000 forintot költünk sportra. Taekwondo 3000.-, kick-box 3000.-, box 5000.-, ezt szorozva kettővel. Üzemanyag kocsiba 6-10 ezer / hónap. Viszonylag odafigyelünk a kajára, utolsó pénzünkön általában azt veszünk plusszba, vagy vitamint, ha marad. Nehéz kisakkozni, mert durván minimálbéresek vagyunk. Farmert például nem vettem magamnak ár vagy 5 éve... Mi erre költünk.
2017. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!