Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá?

Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Ha látnátok egy ilyen (mások szerint) 15-17 éves körüli lányt a kondi terembe?

#lány #konditerem #mitszolnátokhozzá
2016. okt. 5. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig beindítják a piszkos fantáziámat, de olyankor elfordulok és másra öszpontosítok...
2016. okt. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mások szerint milyen? Mi van?

Mit akarsz kérdezni egyáltalán?


Amúgy épeszű ember edzeni megy a terembe, ha közben ráér azzal foglalkozni, hogy mások milyenek, akkor valamit nagyon rosszul csinál.

2016. okt. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 44 évesen nőként járok konditerembe, és sok 15-17 éves fiatal lány jár oda szintén. Semmit nem szólok, mert nem érdekel, hogy ki van a teremben. Én edzeni megyek, és nem azt figyelni, hogy ki hány éves. Ha 15-17 évesen edzeni mész akkor a kutya sem fog veled foglalkozni. Ha azért mész, hogy ott kidobd a melleidet, és flörtölj akkor jó esetben hasonló buta gondolkodási legénykét felcsíphetsz. A normálisak szintén edzeni járnak.
2016. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolso

Nem azért megyek, képzeld el én nem szeretem magam kirakni..csak meglérdeztem hogy mit szolnátok hozzá? Hogy nem szolnátok-e le...de látom neked nem ez jött le a kérdésből...hogy Lehet azt gnbdolni hogy én azért mennék oda? Azt az utcán is megtehetem..de képzeld nem teszem...de nem tudhattad...talán igy kellett volna kérdeznem.. Hogy ne legyen ilyen belőle és hogy mindenki megértse:)

2016. okt. 6. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis mit kellett volna megérteni nyomi? Te látod egyáltalán, hogy milyen kérdést tettél fel? Ki nem sz@rja le, hogy egy lány konditerembe jár?
2016. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Drága kérdező.

Látom szöveget értelmezni nem nagyon tudsz!

Idézem magam újra

" 15-17 évesen edzeni mész akkor a kutya sem fog veled foglalkozni. Ha azért mész, hogy ott kidobd a melleidet, és flörtölj akkor jó esetben hasonló buta gondolkodási legénykét felcsíphetsz."


Most figyelj! Lassan írom, hogy legyen időd felfogni, hogy mi is van leírva! Hátha így megérted! Az idétlen kérdésedre azt írtam, hogy ha EDZENI MÉSZ akkor senki nem fog nézni nagyokat, sőt senki nem fog veled foglalkozni. Ha azért mész, hogy flörtölj akkor hasonló nem okos gondolkodási egyén esetleg felfigyel rád. Most még lassabban írom. Ott volt a HA szó. Tudod így már értelmezni vagy még mindig azt hiszed, hogy könnyűvérűnek gondoltalak? Jut eszembe! Tudod mit jelent a "könnyűvérű" kifejezés???? Ti az iskolában nem tanultok szövegértelmezést?

2016. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!