Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nemrég kiderült, hogy kicsit...

Nemrég kiderült, hogy kicsit gyenge a jobb szemem. És, hogy szemüveg kell. Van esélyem igy bejutni a Francia Idegenlégióba?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha netán kifogásolnák akkor lézeres látásjavítással rendbehozod és biztosan elfogadják.
2016. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
#1 Ez ettől bonyolultabb a lézeres szemműtétet csak két szemén lehet el végezni olyan nincs, hogy csak az egyiket én sem értem pontosan a dolgot de nekem is ez a bajom és nekem sem tudták megcsinálni
2016. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha elég okos vagy akkor igen.

Alapból a kisbetűkkel kezdik, mert ugye minek a tökéletesnél rosszabb?

Viszont lesz időd 2 szemmel is rápillantani a táblára és nem túl nehéz megjegyezni azt a 10-14 betűt arra a néhány másodpercre amíg kikérdezik. A másik a magabiztosság, mond azonnal és ne akadj meg. Gyakran nem is mutatják hogy mit olvass le csak mondd el a felső betűsort. De a szemüveg sem akadály, mindig vannak szemüvegesek és meg is kérdezik, hogy: szemüveges vagy-e?

Egyébként ha jelentkeznél sok sikert.

2016. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!