Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és erősödni...

13 éves vagyok és erősödni szeretnék, főleg a kar és hasizom tájékára szeretnék gyúrni milyen edzés módszereket végezzek és meddig?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 16:34
 1/7 anonim válasza:
Szerintem gyűrd fel a gatyaszárát és kezd el hasgyakorlatokat csinálni!! Te szabályozd meg hogy mennyit birsz ha már jobban megy, akkor napról-napra többet meg többet csinálj!:D
2008. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

A válasz itt van minden kérdésedre:

[link]

2008. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
58%

szerintem egyértelműen fekvőtámasz! klasszikus, és tényleg beválik. ha helyesen csinálod kar, mell, has.. jolly joker :) kezdésnek mindenképpen jó.

ha hasizmozol figyelj, h ne csak bólogass és a tarkóra tett kezed maradjon nyitva, úgy hatékonyabb..

2008. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
dea fekvőtámasz úgyhallottam hogy az alkar izmait erősíti én meg a felkart szeretném ha nem tudom jól akk bocs...
2008. okt. 5. 09:27
 5/7 A kérdező kommentje:
csá gabó keistóf voltam ám nem a márk xd
2008. okt. 10. 13:53
 6/7 anonim válasza:
55%
nem érzed mi dolgozik fekvőtámasz közben ?vagy mi ?
2008. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
77%
Vigyázz mert fiatal vagy még, ha nagyon erősen gyúrsz akkor megállhatsz a nővésben,inkább később kezd el keményen...nem lepontozni,ez így van.
2009. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!