Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sovány vagyok, de semmi izmom...

Sovány vagyok, de semmi izmom sincs. Olyan a testalkatom mint a bal oldali kép és pont olyat szeretnék mint a jobb oldali. Szerintetek milyen mozgással lehetne elérni? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


pontosan milyen rendszerességgel és mit kellene mozognom szerintetek? köszi:)



2016. jún. 18. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

shop builder

és hasonló oldalak

2016. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Súlyzókkal lehet ilyet, kb 2 èves meló, heti 3 alkalom. Fáradj le egy edzőtetembe...
2016. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mozgás önmagában nem elég, szükséges hozzá a megfelelő egészséges étrend.
2016. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Edzés:

[link]

Étrend:

[link]


+ olvasd el a sárga kapszula-című könyvet...

2016. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túlzás a 2. kép, hidd el a fiúknak nem jönnek be az ennyire izmos lányok. Legalábbis a karján lévő bicepsz, biztosan nem.

Szerintem minden nap erősíts, heti 5x 1 órát (amiből kb. 45 perc intenzív, 15 perc nyújtás-bemelegítés), és 2x pedig csak egy lazább 20-30 percet. Ha ezt holnap elkezded, szeptemberre meglesz az eredménye.

Írj össze egy listát, amiket nap mint nap megfogsz csinálni, elsőre ne legyen íreálisan sok, hanem szépen, fokozatosan haladj. Idővel egyre több minden fog a lapra kerülni, hidd el, csak légy türelmes.

Egyébként ha vágysz társaságra menj el edzésekre, a neten kutass utána, hogy mi tetszik meg neked. Kick-box, aerobic, külön edző...

2016. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!